Як навчитися красивому почерку. почерки красиві Як навчитися.

Щоб навчитися чомусь новому, в тому числі красивому почерку , потрібна досить сильна мотивація, яка спонукає вас на регулярні заняття. Також знадобиться незламна сила волі, яка не дасть вам ухилитися від досягнення задуманого.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що відповів кіт Бегемот з «Майстра і Маргарити», коли його запитали, як це у нього так спритно виходить їсти огірки виделкою? Він сказав: «Все досягається вправами». Цю велику по своїй простоті формулу слід не просто запам'ятати, але написати максимально красивим почерком, на який ви здатні, і повісити у себе над письмовим столом, як заклик до дії.
2
Далі вам будуть потрібні тонни паперу і сила-силенна олівців і ручок. Тільки не кажіть, що поганому танцюристу підлогу заважає. Саме тому й заважає, що це поганий підлогу. Вибирайте саму гарну папір і найдостойніші письмові матеріали. Тому що буде важко, і треба, щоб високі якості паперу і «пера» скрашували ваші страждання і доставляли вам задоволення.
3
Пишіть якомога частіше. Переписуйте улюблені книги. Пишіть листи коханим. Увімкніть радіо і пишіть, що воно говорить. Розробляйте руку.
4
Нехай рука працює не тільки з листом, але і з іншими предметами. Перебирайте чотки, стискати і розтискати еспандер, навчитеся є китайськими паличками, а заодно і писати китайські ієрогліфи. Після них лист рідною мовою здасться вам ближче і рідніше.
5
Спробуйте зайти з іншого боку. Як відомо з графології (науки про почерк), почерк - відображення характеру. І якщо ваш почерк залишає бажати кращого, займіться роботою над собою, змініть характер на краще. Можна навіть сказати, почніть виробляти характер. Це стане в нагоді і в регулярних заняттях з прописами, щоб гачки і завитки самі не скрутили вас в баранячий ріг.
6
Одна з важливих складових - вам повинно бути цікаво. Полюбіть те, що ви робите. Прислухайтеся, який трепет починає охоплювати вас при вигляді чистого білого аркуша. Перечитайте «Шинель» Гоголя. Погляньте на Акакія Акакійовича по-новому, уявіть, що ви - це він, що ви також обожнюєте літери. Може бути, вони дадуть відповідь вам взаємністю і встануть в ряд красивого почерку, до якого ви так прагнете.