Як шукати, щоб знайти все в інтернеті.

Уміння користуватися пошуком в інтернеті відноситься до найважливіших навичкам сучасного життя. Інтернет здатний відповісти на 99% виникаючих питань. Однак немає такої високої гарантії, що потрібна інформація буде знайдена в строк. Що б ви не шукали в інтернеті , скористайтеся наступними порадами.
Інструкція
1
Використовуйте різні пошуковики. Навіть якщо ви звикли до якогось одного типу пошукової системи, наприклад, Яндексу, слід пам'ятати, що пристрій пошукачів дещо відрізняється. Вводячи в них один і той же запит, ви можете отримати різний результат. Тому запам'ятайте чотири системи, через які варто пробувати шукати: Google, Yandex, Rambler і Mail.
2
Пробуйте перефразувати ваш запит. Дуже часто через неточного введення декількох букв пошуковик не може знайти потрібну вам сторінку або сайт. Те ж саме відбувається і при неправильному підборі слів в пошуковику. Якщо ви вводите "Як мені схуднути" і не знаходите потрібної інформації, спробуйте також ввести "яку дієту вибрати" або "вправи для схуднення". Відповідна інформація від пошукачів буде абсолютно різною.
3
Допоможіть пошуковій системі з пошуком конкретного сайту або форуму. Якщо вам потрібна довідка c конкретного ресурсу, припишіть його назва. Наприклад, "Едгар По вікіпедія". Пошуковики зреагують на ваш запит і видадуть потрібний сайт в перших рядах результатів пошуку.
4
Шукайте інформацію на самих сайтах. Цілком можливо, що роботи-маршрутизатори ще не дісталися до потрібних вам файлів або інформації. У цьому випадку знайдіть спочатку тематичний сайт, на якому ймовірно є необхідний матеріал, а потім пробуйте знайти цей матеріал за допомогою вбудованого в сайт поіска.Еслі вам потрібна остання версія антивіруса, введіть у пошуковику "сайт про софт" або "скачати антивірус", виберіть вподобаний сайт і вже на ньому пошукайте потрібну версію і оновлення. При пошуку інформації на форумах і блогах система працює так само, тільки в пошуковику введіть яке вас цікавить або розділ форуму.