Як скопіювати картинки з інтернету. Як скопіювати фото з сайту в мої малюнки.

Величезна різноманітність красивою графіки в інтернеті постійно викликає бажання скопіювати картинки до себе в комп'ютер, навіть коли їм немає ніякого корисного застосування. Який би браузер ви не використали для веб-серфінгу, спосіб збереження картинок в будь-якому з них буде однаковий.
Інструкція
1
Відкрийте картинку в браузері, клацніть правою кнопкою мишки і з неї випаде панелька меню. Меню правої кнопки прийнято називати «контекстним», тому що його вміст змінюється в залежності від контексту застосування. Оскільки ви клацнули картинку, то в меню буде присутній рядок копіювання файлу зображення в ваш комп'ютер - «Зберегти зображення як". Вибравши цей пункт, ви відкриєте стандартний діалог збереження файлу вашої операційної системи.
2
Виберіть у своєму комп'ютері місце, в яке слід зберегти файл із зображенням. Логічно помістити його в папку «Мої малюнки», яка знаходиться всередині папки «Мої документи». Але ви можете вибрати будь-який зручний місце - клацнувши випадає "Папка» у верхнього краю діалогу збереження можна вибрати один з дисків вашого комп'ютера або навіть зберегти картинку в інший комп'ютер локальної мережі. Коли місце збереження буде вибрано, зверніть увагу на назву файлу.
3
Замініть назву в поле «Ім'я файлу» на що-небудь осмислене. Зазвичай файли на сервері мають імена, які з яких-небудь причин зручні серверним програмам, але абсолютно безглузді з точки зору нормальної людини. Картинку із зображенням лимона зручніше буде потім знайти за назвою Лімон.jpg", а не main-edad643514e160ffe0555e119d330f4e.jpg". Зверніть увагу на те, що в назві файлу необхідно залишити без змін його праву частину, вміщену після останньої крапки - «розширення» файлу.
4
Натисніть кнопку «Зберегти» для початку процесу завантаження картинки в вказане вами місце із заданим вами ім'ям.
5
Іноді власники сайтів роблять спеціальні заходи до того, щоб відвідувачі не мали можливості зберігати картинки у своєму комп'ютері. Проте все, що виводиться на екран, можна, наприклад, скопіювати в оперативну пам'ять комп'ютера, а потім зберегти за допомогою будь-якого графічного редактора. Для копіювання вмісту екрану призначена клавіша Print Screen (іноді скорочено - PrnSc), а графічний редактор є за умовчанням в будь-якій операційній системі, в ОС Windows це Paint.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0n568STLUF0
Що робити, якщо розглядаючи красиві фотографії на одному з інтернет-сайтів, ви захотіли скопіювати собі вподобане фото, а клацнувши правою кнопкою миші на зображенні ви не побачили звичне «Зберегти як ...»?
Інструкція
1
Дійсно, останнім часом користувачі мережі Інтернет стали приділяти більше уваги дотриманню авторських прав, і багато ресурси в мережі забороняють збереження фотографій, часто не дозволяючи робити це навіть за гроші. Але одна справа, якщо ви збираєтеся використовувати чужі фотографії в комерційних цілях, і зовсім інша, якщо ви хотіли б зберегти для себе особисто красиве фото і милуватися ним деякий час.
2
Вихід є, і скористатися ним можна, якщо ви поважаєте працю інших людей і не переслідуєте цілі заробити за чужий рахунок. Існує чимало способів копіювання вподобаних картинок на свій комп'ютер без особливих зусиль, але для більшості користувачів буде достатньо знати найпростіший з них.
3
Справа в тому, що будь-яку переглядається сторінку можна зберегти з будь-якого браузера за допомогою натискання клавіш Ctrl + S (Для Internet Explorer через меню «Сторінка» - «Зберегти як») і вибравши тип файлу «Веб сторінка повністю» (Для Opera «HTML файл із зображеннями»). При цьому сторінка буде збережена з усіма що знаходяться на ній картинками у вигляді папки і одного виконавчого файлу для запуску. Вам залишиться тільки відкрити папку і знайти ту саму фотографію.