Як написати введення в рефераті. Введення для реферату.

Вступ - це обгрунтування і доказ важливості розглянутої теми для науки, технології або обраної спеціалізації. Передбачається, що воно розкриває і вводить нас в короткий екскурс досліджуваної спеціалізації. Для зацікавленості читачів та поняття теми просто необхідно писати введення на початку вашого реферату.
Інструкція
1
Вступ - одне з головних структур реферату, але займає воно зовсім небагато, всього лише 1-1,5 сторінки. Не намагайтеся писати багато і зайвого, ваша задача - зацікавити вступної частиною людини. Намагайтеся писати максимально зрозуміло, але умістити його в мінімальний розмір. Розміщувати введення слід після утримання (або змісту) і перед главами в вашому рефераті.
2
Розібравшись з місцем розташування, приступимо до основного матеріалу введення. Воно повинно містити актуальність заданої теми, визначати мету роботи, вказувати задачі, які вирішуються для досягнення поставленої мети, стисло характеризувати структури реферату, а також характеризувати використану літературу.
3
Для актуальності в введення слід відзначити важливість ознайомлення, вивчення та використання даного процесу в даний час. Поясніть причину, так стане цікавіше читати вступну частину у реферата.Указав завдання вашого реферату, ви дасте наочне уявлення про суть вашої работи.Кроме того, в введенні має бути присутня коротка характеристика глав.
4
Зібравши все в один невеликий текст, буде що почитати перед початком самої вашої роботи. Від добре побудованого введення буде також залежати оцінка вашого реферату.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9szbyVEYtMg