Як накачати прес легко.

Плоский живіт і накачаний прес бажає мати кожна представниця жіночої статі. Здійснити цю мрію допоможуть регулярні фітнес-заняття в спортивних клубах, які включають вправи на м'язи прес а. Тренування слід відвідувати не менше 2 разів на тиждень. Якщо заняття у фітнес-клубі для вас неможливі, то накачати м'язи прес а допоможуть домашні тренування.
Інструкція
1
Сядьте на стілець, руки покладіть на коліна, спину тримайте прямо. На вдиху максимально розслабте живіт, з видихом напружте м'язи прес а і затримайте дихання на кілька секунд. Повторюйте вправу приблизно 2 хвилини.
2
Ляжте на спину, долоні за головою, ноги зігнуті в колінах і притиснуті до грудей. На вдиху випрямляйте ноги і опускайте їх до підлоги під кутом 45 градусів. З видихом знову згинайте ноги в колінах і тягніть їх до грудей. Зробіть 20 - 30 повторень.
3
Ноги повністю опустіть на підлогу. З видихом підніміть верхню частину тіла над підлогою, зробіть скрутку тіла вправо, потім вліво. На вдиху знову ляжте на підлогу. Повторіть вправу всього 12 - 15 разів.
4
Руки уздовж тіла, ноги випрямлені. З видихом підніміть ноги над підлогою під кутом 30 градусів. Робіть рух «ножиці» (розведення і схрещування стегон в горизонтальній площині). Виконуйте вправу не менше 1 хвилини. На вдиху опустіть ноги і повністю розслабте прес . Повторіть вправу ще раз, але трохи змінивши його виконання. Схрещуючи ноги, вам потрібно буде переносити їх по вертикалі то вгору, то вниз. Таким чином, кут нахилу ніг до підлоги буде постійно змінюватися. Продовжуйте виконувати вправу ще 1 хвилину, потім знову розслабтеся.
5
Ноги зігніть в колінах, руки покладіть на підлогу. З видихом трохи підніміться над підлогою, округлятимете спину і потягніться руками до ніг. Утримуйте положення протягом 1 - 2 хвилин. На вдиху знову ляжте на спину. Відпочивши, зробіть ще 1 підхід цієї вправи.
6
Для цієї вправи вам знадобиться шведська стінка або будь-яка інша перекладина, приробив до стіни. Обхопіть палицю руками в області плечей так, щоб ви могли вільно на ній утримувати своє тіло. Підніміть ноги вгору під прямим кутом. Потім трохи опустіть їх до підлоги і знову підніміть вгору. Усього зробіть 20 - 30 підйомів.
Зверніть увагу
Накачування м'язів преса. Робіть присідання. Для того, щоб накачати по-справжньому відмінний прес важливо як мінімум розуміти що роблять ці м'язи. Їх повна назва "rectus abdominis". Коли відчуєте, що вправа виконувати досить легко, спробуйте його трохи ускладнити. Знайдіть похилу лаву або робіть його з гімнастичним м'ячем. Як тільки "виростите" і з цього, почніть робити підйоми тулуба в положення сидячи з додатковою вагою.
Корисна порада
Насправді це в корені неправильно! Щоб зрозуміти, як накачати прес в домашніх умовах, потрібно підібрати найефективніші вправи для преса для кожного його відділу. Якщо ж ми намагаємося зробити вже 85 вправу, то ні про яку якість і мови бути не може. Створив легку і доступну систему того, як правильно качати прес, тобто найефективніші вправи для преса і всього тіла, а також правильний режим харчування та здорового способу життя в цілому. Що особливо приємно, в процесі пошуку інформації мною ...