Як знайти роботу за 14 днів.

Знайти роботу за 14 днів - завдання нелегке, але здійсненне. Багато стикаються з ситуацією, коли роботу необхідно знайти терміново. Тут допоможе ваша активність, наполегливість і вміння грамотно складати резюме та супровідні листи.
Інструкція
1
Будьте активні: обдзвоните всіх знайомих, навіть найдальших. Напевно хтось зможе порекомендувати вас, розповісти про відкрилася в тій чи іншій компанії вакансії. Не менш активно відвідуйте сайти з пошуку роботи, переглядайте вакансії, відправляйте резюме. Заходьте на сайти різних компаній (списки компаній є на тих же сайтах з пошуку роботи), оскільки на корпоративних сайтах теж публікуються вакансії.
2
Якщо бачите, що вакансій по вашій спеціальності мало, подивіться суміжні спеціальності. Якщо вмієте писати рекламні тексти, ваші вміння та навички стануть в нагоді не тільки в рекламних компаніях, ви можете бути кореспондентом, копірайтером, технічним письменником і т.д.
3
Склавши резюме, не забувайте міняти його під ту чи іншу вакансію. Вписуйте в колонку з вашими навичками і вміннями вимоги з вподобаної вакансії, тільки своїми словами. Не варто складати одне "розмите" резюме кшталт "журналіст/копирайтер/викладач російської мови".
4
Резюме слід надсилати разом із супровідним листом. У ньому необхідно коротко описати свої ключові навички, вміння та здобутки, сказати кілька слів про свою освіту і описати, чому ви хотіли б працювати саме в тій компанії, в яку посилаєте резюме. Супровідний лист - це ваша візитна картка, воно може відразу зацікавити менеджера з персоналу.
5
Щоб знайти роботу за 14 днів, важливо бути наполегливим. І телефон в даному випадку допоможе не менше, ніж інтернет. Відправивши резюме, зателефонуйте через деякий час в компанію, переконайтеся, що компанія його отримала. Якщо вас не запрошують на співбесіду, зателефонуйте і уточніть, чи було ваше резюме розглянуто. Не варто соромитися роботодавців, багатьом подобається ділова наполегливість. Крім того, вона важлива для багатьох спеціальностей.