Як пересувати меблі.

Одного разу вам може прийти в голову така думка: змінити розстановку меблів в кімнаті або у всій квартирі. Але рухати меблі - це не подушки перекладати. Доведеться неабияк попітніти, якщо ви тільки не якийсь там атлет, штангіст і т.д.
Інструкція
1
Як варіант, ви можете покликати на допомогу друзів, знайомих чи сусідів. В цьому випадку слід завчасно подумати про те, щоб у місці пересування меблів або інших предметів побуту (наприклад, холодильника та іншої великовагової техніки) вам не заважали діти, домашні тварини або інша меблі . З меблів, що пересувалися слід зняти все можливе для полегшення ваги, наприклад, подушки, книги, сервізи, побутову техніку та інше.
2
Під пересувається меблі краще підкласти що-небудь, будь то м'яка міцна ганчірка або старий, непотрібний килимок. Також можна скористатися пластиковими кришками для банок. Ці амортизуюче предмети підкладають під кути пересувати предмети (якщо дозволяють силові ресурси, можна зробити такі підкладки тільки під два кута предмета меблів) з тією метою, щоб меблі при пересуванні її по підлозі (у разі неможливості підняти її в повітря) не залишала слідів на підлозі (всілякі колії, тріщини, подряпини, вибоїни).
3
Звичайно, слід попросити людей, що допомагають вам, з усією можливою акуратністю поставитися до цього процесу. У разі такого переміщення меблів та інших предметів побуту підлогу, по якому здійснюється переміщення, повинен залишатися сухим, так як по мокрій або вологій поверхні пересування буде досить сильно утруднено.
4
Буває так, що нема кого покликати або пересунути меблі хочеться без сторонніх. Якщо вага меблів дозволяє, можна намагаючись не надірватися самому, перенести її в потрібне місце. Якщо ж вага досить високий, можна скористатися наступним способом: зняти всі сторонні предмети з меблів, взяти в руки викрутку і розібрати частково або повністю предмет переміщення. Віднесіть ці деталі меблів в потрібне місце і зберіть її. Безумовно, таким способом слід користуватися в тому випадку, якщо ви впевнені, що зможете після розбирання самостійно зібрати той предмет, який розібрали.
Часто виникає необхідність пересунути якийсь важкий предмет меблів. А що робити, якщо в квартирі паркет і шафа або диван можуть його подряпати? І як зрушити непідйомний комод, якщо в будинку немає сильних чоловічих рук?
Вам знадобиться
  • кришки поліетиленові, картон, парафін, вовняний килимок, сиру картоплю, гумові кришки від бульбашок
Інструкція
1
Перед тим, як пересувати меблі , звільніть її вмісту. Відкрийте шафу або сервант, вийміть одяг, книги, посуд, тобто все, що є всередині. Обов'язково зніміть скляні полки, зміцните дверцята, щоб вони не відкривалися. Якщо предмет меблів можна розібрати, зробіть це і наведіть його по частинах.
2
Щоб не подряпати підлогу, підкладіть під ніжки пересувати предмети поліетиленові кришки, використовувані для закривання банок. Це полегшить ковзання і позбавить від смуг на пакеті або ламинате.
3
Якщо ви боїтеся, що важку шафу залишить потворні сліди на підлозі, наріжте кружальцями сиру картоплю. Товщина повинна бути 30-40 мм, а діаметр - в два рази більше діаметра ніжки шафи. Виріжте в скибочках отвори, куди помістяться ніжки шафи, і акуратно пересувайте.
4
Можна підкласти під меблі ниє ніжки вовняний килимок достатньої товщини. Це допоможе навіть подолати пороги: з одного боку треба тягнути за підстилку, з іншого -толкать. Обов'язково притримуйте перетягуваний через поріг предмет, інакше він може перекинутися й поранити вас або ваших помічників.
5
Для кращого ковзання по підлозі подсуньте під ніжки меблів шматочки парафінованого картону. Можна використовувати пакети з-під молока - на них є шар парафіну. Є ще варіант - натріть підлогу по лінії пересування меблів вологим милом або покрийте товстим шаром парафіну або воску.
6
Щоб не шуміти, рухаючи меблі , закріпіть на меблі вих ніжках гумові пробочки від медичних бульбашок. Вони будуть служити своєрідними амортизаторами, і ніякого скреготу не буде.
7
Якщо ви не встигли звільнити меблі від вмісту, можна використовувати саморобний домкрат. Ним може служити, наприклад, надувна подушка, автомобільна камера або навіть гумова грілка. Звичайно, таким способом можна пересунути не надто великі предмети.