Як позбутися запаху на кухні.

Часто саме на кухні утворюються неприємні запахи, які надовго осідають і не вивітрюються. Використання різних освіжувачів повітря - не вихід, адже не завжди вони ефективно борються, а часто ще й посилюють обстановку. В цьому випадку нам на допомогу приходять старі перевірені рецепти.
Інструкція
1
Вивітрити запах гару на кухні допоможе невелика кількість води і трохи оцту. Змішайте ці інгредієнти і поставте на повільний вогонь. Через 10-15 хвилин зніміть розчин з вогню і провітріть приміщення.
2
Позбутися від сторонніх запахів на кухні можна за допомогою товченого деревного вугілля. Він ефективно поглинає неприємні запахи. Тільки не забувайте, що час від часу його необхідно міняти.
3
Щоб уникнути неприємного запаху при приготуванні їжі, насипте на плиту повареної солі. Вона вбере всі вихідні пари.
4
Неприємний запах на кухні можна перебити ароматним запахом кави. Закип'ятіть його в турці або розставте в маленьких баночках по всьому приміщенню.
5
Якщо неприємний запах виходить з холодильника, обов'язково уважно переглянете його - можливо у вас залежалися зіпсовані продукти. Щоб нейтралізувати запах, можна розкласти по шматочку чорного хліба на кожній полиці, і вже на наступний день запах зникне. Таким же чином допомагає лимон або гілочка ялівцю.
6
Якщо при кип'ятінні у вас втекло молоко, негайно засипте залите місце кухонною сіллю і накрийте листом паперу. Так ви уникнете поширення запаху по всьому приміщенню.
7
Застояне запах в хлібницях можна усунути, якщо протерти її вологою ганчірочкою, змоченою в слабкому розчині оцту. Тільки обов'язково провітріть її після цієї процедури.
8
Якщо кухонний посуд залишила специфічний запах риби, часнику або квашеної капусти, вимийте її теплою водою з додаванням кількох крапель оцту або додавши в гарячу воду кухонної солі.