Як поставити ліжко в кімнаті.

Іноді в нашій квартирі важко розставити меблі і зокрема ліжко , через деяких нюансів. У кожної людини свої уподобання: хтось любить, коли його будять ранкові промені сонця, хтось любить прокидатися в напівтемряві. Для вирішення цього питання можна вдатися до допомоги дизайнера інтер'єру. Але деякі пробують себе в цій ролі.
Інструкція
1
Для любителів ранкових променів ліжко варто поставити біля вікна, а шафа, комод та інші меблі поставити в іншій частині кімнати або біля входу. Для любителів напівтемряви ліжко варто відсунути в кут, куди падає найменше освітлення з вікна. При цьому шафи, тумбочки розташовують біля вікна з метою використовувати освітлення від нього.
2
Якщо ваша кімната вузька можна розташувати ліжко вздовж довгої стіни або поперек, біля вікна. При розташуванні ліжка по діагоналі створиться враження збільшення кімнати в розмірах. У разі якщо в кімнаті є два входи, ліжко слід поставити таким чином, щоб відпочиваючий на ній людина вільно бачив обидві двері. Також варто врахувати і температуру в кімнаті.
3
Для людей зі слабким здоров'ям навряд чи буде корисно розташувати ліжко біля вікна, тим більше якщо воно недостатньо ущільнено і утеплено.
4
Після розташування ліжка в потенційно бажаному місці можна спробувати поспати на ній для подальшої оцінки власних відчуттів. Якщо щось не сподобається то краще поміняти розташування, так як немає нічого корисніше, ніж міцний здоровий сон.
5
При розстановці меблів в кімнаті можна скористатися методикою фен-шуй, що додасть деяку впевненість в упорядкованості і обдуманості розташування інтер'єру. Так, наприклад, не радиться ставити ліжко під балкою, важкої люстрою. Це створить в кімнаті деяке відчуття неспокою.