Як отримати візу в Японію. чи потрібна віза при прольоті транзитом через японію.

Країна висхідного сонця сьогодні може посперечатися з провідними туристичними напрямками по кількості відвідувань на рік. Незважаючи на географічну близькість, Японія відноситься до далекому зарубіжжю, де росіяни і громадяни СНД можуть знаходитися тільки за наявності візи.
Інструкція
1
Підставою для оформлення та отримання візи є письмове звернення до консульського відділу посольства Японії в Москві або в Генеральне консульство Японії в Росії, розташоване в Санкт-Петербурзі, Владивостоці, Хабаровську або Південно-Сахалінську з одночасним наданням необхідних документів.
2
В'їжджають на територію Японії російські громадяни можуть отримати в залежності від причин поїздки два види віз - короткострокову одноразову (на термін не більше трьох місяців) і короткострокову багаторазову на той самий строк. Підставами для короткострокових відвідин можуть бути культурний і спортивний обміни, ділові поїздки з обміну досвідом представників місцевого самоврядування, конференції, переговори, зустрічі з родичами, туристичні поїздки та транзит.
3
Багаторазові короткострокові візи видаються особам, які здійснюють поїздки ділового характеру, співробітникам підприємств, перелік яких є в Посольстві та Генеральних консульствах Японії в Росії, а також видатним представникам науки, культури і мистецтва. При наявності запрошення законодавство Японії також зобов'язує запрошуючу сторону і гаранта підготувати необхідні документи.
4
На оформлення візи може піти від чотирьох до тридцяти днів. Туристична і транзитна візи оформляються у п'ятнадцятиденний строк. При отриманні візи її одержувач попереджається про недопущення діяльності на території Японії, пов'язаною з отриманням доходу та винагороди. Особливості транзитної візи дозволяють перебувати іноземцю лише в Токіо або його околицях не більше 72 годин, за умови прольоту через Японію в третю країну, коли немає можливості безпосадочного перельоту з Москви.