Як писати список літератури. настроікі звуку в биосе.

Що б ви не писали: реферат, курсову роботу, дипломний проект і т.д., то в кінці обов'язково треба вказувати яку літературу і якими джерелами ви користувалися при створенні проекту. Для перевірки вашої інформації перевіряючий (наприклад, учитель або викладач) може уточнити всі в зазначених вами джерелах.
Інструкція
1
Користуватися дозволяється книгами по вашій заданій темі, газетами та науковими журналами. Не використовуйте старі джерела більше 5-7 років. В XXI столітті найбільш модним і доступним стало використання сайтів для поповнення необхідної вам інформації. Тільки також слід перевіряти добротність написаного в інтернеті, щоб не потрапити на помилкові або вже застарілі відомості.
2
Як правило, список літератури пишеться в самому кінці роботи і являє собою колонку написаних і пронумерованих джерел. Джерела повинні бути з тієї області, про яку ви пишите. Записавши зайве у списку, може порахуватися за недоброякісну роботу. Виділяти текст іншим кольором або міняти формат - немає необхідності. Список оформляється за таким же стилем, як і весь текст проекту. Розмір списку зазвичай не перевищувати більше одного аркуша, тому не намагайтеся захаращувати свій проект дуже великою кількістю літератури. Приміром, на реферат обсягом 10-16 аркушів, помістіть 6-10 джерел літератури.
Корисна порада
Список літератури, як оформити роботу