Як отримати візу в Казахстан.

Варто відразу обмовитися, що для в'їзду в Республіку Казахстан візи потрібні не всім. У безвізовому списку - всі країни СНД, Туреччина і Монголія. Іноземні громадяни інших держав можуть в'їжджати в Казахстан тільки по візі.
Інструкція
1
Оформлення та видача віз здійснюється на підставі письмового звернення та надання відповідних документів як в зарубіжних установ Республіки Казахстан , так і на її території Департаментом консульської служби МЗС та міграційною службою МВС.
2
Візи видаються на одне, два, три і більше відвідувань. Законодавством Республіки Казахстан передбачено 13 категорій віз. Правом на отримання дипломатичної візи користуються акредитовані дипломати, члени їх сімей, представники міжнародних організацій, глави держав і урядів. Службові візи видаються особам, наступним у Казахстан у службових справах.
3
Представникам керівництва іноземних компаній, що надають інвестиції в економіку республіки видається інвесторська віза. Іноземці, наступні з діловими цілями, отримують ділову, а у приватних справах - приватну візи. Для іноземних громадян, які роблять туристичні поїздки, передбачена туристична віза. Якщо ж вони збираються займатися релігійно-просвітницькою діяльністю, то їм може бути оформлена місіонерська віза.
4
Для прибуваючих на навчання і лікування також передбачені відповідні візи. З урахуванням процесів, пов'язаних з трудовою міграцією, дана категорія осіб має право розраховувати на отримання візи на роботу. У разі якщо іноземні громадяни після відповідного звернення отримують дозвіл на постійне проживання, їм видається віза на постійне проживання.
5
При виїзді з країни за дозволом МВС вони отримують виїзну візу. Таку ж візу отримують іноземці, які втратили паспорт та особи, виселені з Казахстан а за рішенням суду. Для проїзду через територію Республіки Казахстан видається транзитна віза.