Як класти плитку у ванній і на підлогу. плитку на підлогу у ванну.

Укладання плитки в ванній є, мабуть, самим широко ис пользуемя способом обробки стін і підлоги. Хоча процес укладання вимагає певних навичок, але з цим цілком зможе впоратися і новачок. Якість укладання плитки залежить від уважності, акуратності та професійного підходу.
Вам знадобиться
  • плиткорез, зубчастий шпатель, рівень.
Інструкція
1
Перед укладанням необхідно підготувати інструмент, який може вам знадобитися в роботі. Тут вам знадобиться плиткоріз, зубчастий шпатель, проставочное хрестики, рівень, а також гумовий молоточок і напилок.
2
Перш ніж укладати плитку на підлогу, необхідно ретельно підготувати основу підлоги. Поверхня під укладання повинна бути рівною і горизонтальною. Цього можна досягти використанням спеціальних самовирівнюються сумішей або цементним розчином з додаванням клею по маяках.
3
Починати укладати плитку на підлогу потрібно з самого освітленого кута ванній . Для цього попередньо розлучається сухий клейовий розчин, а потім цей розчин наноситься на невелику ділянку підлоги. Після цього потрібно розрівняти за допомогою зубчатого шпателя і тоді вже можна укладати плитку , притискаючи її до поверхні і перевіряючи її горизонтальність рівнем. Для збільшення щільності прилягання плитку потрібно періодично простукувати гумовим молотком.
4
Для того щоб домогтися однакового розміру швів, між плитками вставляються проставочное хрестики. При цьому під час роботи рівнем періодично перевіряється рівність укладання плитки.
5
Перш ніж укладати плитку на стіни, необхідно перевірити вертикальність підстави, потім провести ретельне очищення стін і за допомогою шпателя нанести клей на основу.
6
В принципі, процес укладання плитки на стіни такої ж, як і на підлогу, але має ряд особливостей. Укладання плитки, як правило, починається з низу стіни. Якщо визначити чітку горизонтальну лінію не вдається, то потрібно підкласти регульовану рейку, яка тимчасово замінить перший ряд плитки.
7
Через кілька днів після кладки плитки можна приступати до затірки швів. Для цього акуратно видаляються хрестики, шви заповнюють затіркою, а через півгодини її надлишки можна прибрати зволоженою губкою.
Зверніть увагу
Відрізані плитки найкраще викладати в кутах, які згодом можуть бути закриті всілякими шафками, душовими кабінками і т.д. Далі за таким же принципом укладаємо плитку на підлогу. Напрямок робіт - послідовне викладання рядів від далекого кута до дверей. Для кращого зчеплення з поверхнею, плитку слід замочити в звичайній воді на 15-20 хвилин, потім класти на підготовлену поверхню.
Корисна порада
Укладання плитки на підлогу. Чи знаєте ви, що керамічна плитка за ступенем удароміцності ділиться на чотири класи? Самая "слабка", що відноситься до першого класу, звичайно використовується у ванній кімнаті, а ударостійку плитку четвертого класу, як правило, кладуть біля входу в установу. Відріжте акуратні шматки кахлю для укладання в кутах і уздовж стін і приклейте їх так, щоб ряди кахлю на стіні і на підлозі були строго симетричні. Починайте роботу з самого далекого від дверей кута кімнати. Відрізаний кахель в міру можливості ...