Як подарувати подарунок на день народження.

Робити подарунки, як і отримувати їх - це мистецтво, якому теж потрібно вчитися. Адже правильно дарувати подарунки - означає вміти долати егоїзм і піклуватися про те, що бажають для себе інші люди. Головне правило полягає в тому, що цінність подарунка не залежить від його вартості. Тому що гроші в якості подарунка - це прояв власного матеріального достатку. Або ваш друг може подумати, що вам було лінь придумати щось оригінальне. Основна мета подарунка - доставити радість.
Інструкція
1
На день народження зазвичай приходять на запрошення самого іменинника, тому і вручити свій подарунок ви повинні йому в руки, а не просто покласти на стіл або куди-небудь в сторонку. Квіти - це досі найпопулярніший і актуальний подарунок . Однак на день народження не завжди можна обмежитися тільки букетом. А якщо ви вже отримали від сьогоднішнього іменинника якої-небудь подарунок , то за правилами хорошого тону, ви зобов'язані відповісти тим же.
2
Якщо упаковка квітів красива і естетична, то можна подарувати так. Якщо ж ні, то краще дарувати без упаковки. Якщо ви вирішили довірити доставку букета квітів компанії з доставки, обов'язково прикладіть записку з побажаннями та поздоровленням.
3
Не даруйте друзям або знайомим дорогі подарунки. Це переважно серед близьких родственніков.Подаріте річ, зроблену своїми руками. Зараз це не дуже поширене, але все ж в цьому є особливий шарм. Адже будь-якій людині приємно отримати на день народження, наприклад, красиві рукавички, шарф оригінальної ручної в'язки або якусь дрібничку.
4
Можете подарувати і гроші , це не забороняється. Такий подарунок завжди корисний. Але саме ця показна практичність позбавить подарунка привабливості та оригінальності.
5
«Заборонені» Подаркін даруєте предмети, які асоціюються з хворобою. Наприклад, градусник або аптечку. Нижня білизна даруєте тільки членам родини. В крайньому випадку, такий подарунок дарується один одному близькими приятельками. Ще є категорія «забобонних» подарунків. Наприклад, не даруйте носові хустки, навіть якщо вони ексклюзивної роботи. За прикметою, це до сліз і горя. Не ризикуйте з таким подарунком - люди бувають дуже вразливими.