Як відрізнити китайську шубу.

Купівля шуби - це важливий і відповідальний крок у житті жінки. Зважившись на покупку, варто чітко визначити: яку суму ви готові витратити, для яких цілей купується річ, з якого звіра вона має бути і скільки ви маєте намір її носити.
Інструкція
1
Визначившись зі стелею ціни, фасоном і видом хутра, можна вирушати за покупкою. Пам'ятайте, що часто недобросовісні продавці видають один хутро за одною. «Заступниками» норки часто служать кролик і бабак, чорнобурки - лісопс (помісь лисиці і песця), а бобра - дешевий хутро нутрії.
2
Говорячи про китайські виробах, варто пам'ятати, що Китай великий і ті шуби, які шиють на фабриках в Шанхаї або Гонконгу, сильно відрізняються від того, що шиють на шубних фабриках Харбіна, не кажучи про дрібні кустарних виробництвах. Варто також враховувати, що річ може бути з європейської сировини, зшита в Китаї і з шкур китайської вичинки, яка сильно програє в якості. Тому не варто гнатися за виробником. Краще спочатку розібратися з тим, як вибрати якісну шубку, теплу і шкарпетки.
3
Відправляйтеся за покупкою в хутряній магазин чи хутряний салон. Там (на відміну від ринку) вам дадуть гарантійний талон, за яким протягом гарантійного періоду можна повернути гроші чи обміняти куплену шубу . У більшості випадків гарантійним періодом вважається один календарний рік. Багато салонів супроводжують виріб і після, якщо потрібно її ремонт або підгонка.
4
Якщо ви бачите напис «руками не чіпати» - цей магазин нічого доброго не запропонує. Чіпайте і гладьте хутро, дерните за ворс, струсіть виріб - ні в руках, ні на підлозі не повинно залишитися ні волоска. Якісне хутро густий, блискучий, пружний і без лисин. Гарна шуба на вигляд ніби струменить, а не настовбурчується в вигинах. Зімніть хутро в кулаці. Якісний хутро не злипається і швидко повертається у свій первісний стан.
5
Приміряйте шубу , походіть в ній, сідайте в крісло, в якісно вичиненої і скроєної шубі дуже скоро стане жарко, і за вагою вона не може бути дуже легкою. Вага готового виробу залежить від довжини хутра, якості вичинки шкурок і наявності утеплювача, якщо він є.
6
Розгляньте якість підкладки і наявність лейблів - вони не повинні бути пришиті вручну. Розгляньте борта. В хорошому виробі вони рівні й величина запаху однакова по всій довжині.
7
Якщо зовні шуба не викликала нарікань - час дивитися виворіт. Підклад майже ніколи не запаковують наглухо. Зворотний бік (міздря), не повинна бути в брудних розпливчастих плямах. Вона повинна мати рівний білий колір, злегка матовий. Якість вичинки визначається на дотик - це еластична, м'яка шкіра, яку можна злегка розтягнути. Краще брати вироби з цілісних великих шматків. Шви повинні бути тонкі і щільні, без стирчить хутра. Якщо швів занадто багато (особливо в нірці), то така шуба також може прекрасно виглядати, але термін її служби це скорочує, так як з часом шви витягнуться, і виріб втратить форму. Сподіваємося, ці прості поради допоможуть вам вибрати красиву і якісну шубку, яка прослужить не один сезон.