Як лікувати розтягування на ногах. Як лікувати в домашніх умовах растеженіе ноги.

Майже кожна людина стикається з розтягуванням на ногах . Буває, йдеш по вулиці або ж поспішаєш кудись і раптом падаєш і підвертається ногу так сильно, що іскри сиплються з очей. Тоді осмислюєш, що всі плани руйнуються, і день безповоротно втрачений, адже розтягнуті зв'язки на нозі.
Інструкція
1
Для початку, варто знерухомити ногу, не важливо, що це - розтягнення або що-небудь ще гірше. Якщо еластичного бинта з собою немає, а так воно швидше за все і є, то перебинтувати ногу можна чим доведеться або ж, незважаючи на біль, дійти до найближчої аптеки.
2
Якщо неприємність трапилася будинку, то перед тим, як перебинтовувати ногу, до місця розтягування необхідно докласти що-небудь холодне: заморожене м'ясо або лід. Є кілька думок щодо того, протягом якого часу потрібно прикладати холодний предмет до ноги. Одні лікарі вважають, що необхідно прикладати з перервами протягом всього дня, інші ж - тільки перші 3 години. Однак жодних разогревающих мазей або тепла не повинно бути, і в цьому думки не розходяться.
3
Після того, як нога гарненько охолоджена, можна приступати до тугому бинтування. Еластичний бинт буде кращим варіантом. Тут головне не перестаратися, необхідно туго перев'язати ногу, але не занадто.
4
У будь-якому випадку потрібно звернутися до травматолога, адже неспеціаліст навряд чи зможе поставити собі правильний діагноз. Це може бути і тріщина, і якщо не помітити її вчасно, то надалі вона може завдати чимало клопоту. Наприклад, можуть здавлюватися нерви або судини. Таке точно нікому не побажаєш, тому краще перестрахуватися і піти на рентген, навіть якщо нога була підвернена не надто сильно.
5
Після того, як похід до травматолога здійснений, і нога забинтована, вона потребує повному спокої. Не слід зображати з себе героя і намагатися дістатися на роботу на одній нозі! Інакше до кінця робочого дня травмована нога так буде боліти, що вас доведеться виносити з роботи.
6
Приємний відпочинок - ось найкраще рішення (якщо відпочинок взагалі може стати приємним, коли ниє нога). Можна сісти або лягти, подивитися телевізор або почитати. Головне, покласти ногу на яку-небудь «височина», наприклад, гору подушок. Це необхідно для того, щоб кров оттекла від ураженого місця, і набряк був не таким великим.
7
Якщо на нозі розтягнуті зв'язки, це не смертельно, проте кілька днів доведеться дотримуватися постільного режиму. В іншому випадку нога буде гоїтися набагато довше.