Як написати дитячий лист.

Найпростіший спосіб написати дитяче лист - це віддати писати його дитині. Будь-яке лист , яке вийшло з-під пера дитини буде називатися дитячим. А от як бути дорослому, якому навіщось знадобилося написати дитяче лист ? Давайте розбиратися.
Інструкція
1
Перше, що спадає на думку - змінити почерк. Пишіть крупно, з натиском, повільно виводячи букви. Віддайте перевагу друкованим буквах. Так автор вашого листа буде здаватися ще більш дитиною, ніж він є насправді.
2
Правшам зовсім не варто пробувати писати лівою рукою, а лівшам, відповідно, правою. Так ви досягнете абсолютно протилежного результату - ваше лист вийде не дитячим, а старечим, з тремтячим почерком. Не вірите? Перевірте самі.
3
Не забудьте про помилки. Робити їх доведеться навмисно, тому заздалегідь продумайте, які орфографічні помилки потрібно зробити в деяких словах. Заплануйте пунктуаційні або стилістичні в цілих пропозиціях.
4
Адресуйте ваше лист мамі, татові, дідусеві, бабусі, тітки, дядька, друга чи подруги того малюка, від імені якого ви пишете. Поставте себе на його місце, уявіть, що ви - це він. Згадайте, як самі писали листи в дитинстві. Якщо ви любили це робити, вам легше буде згадати дитячий досвід і заново пережити його в дорослому стані.
5
Коли досить глибоко ввійдете в роль, вам буде простіше підібрати слова і вирази. Повірте в запропоновані обставини, що ви дитина, яка пише лист «на село дідусеві». І тоді ваш адресат теж увірує в те, що він тримає в руках дитяче лист .
6
Є ще один дуже хороший спосіб написати справжнє дитяче лист . Для цього потрібно хоч трішечки вміти малювати. Спробуйте замінювати деякі іменники зображеннями або картинками. Наприклад, ви пишете про те, що вчора їли кавун. Замість слова «кавун» намалюйте кавун. Якщо пишете, що сьогодні у вас йде сніг, замість слова «сніг» намалюйте кілька сніжинок. Пишіть простими словами і короткими фразами. Картинки малюйте розбірливо. І вас обов'язково зрозуміють.