Як очистити кеш інтернету.

Коли ви відкриваєте веб-сторінки, браузер зберігає їх складові елементи в сховище на вашому комп'ютері, яке зазвичай називають « кеш ». При наступному відвідуванні цих же ресурсів потрібні елементи витягуються з нього замість повторного завантаження через інтернет, що значно прискорює процес. Коли відведений під кеш простір заповнюється, браузер видаляє найбільш старі елементи. Але іноді виникає необхідність очистити кеш примусово.
Інструкція
1
У браузері Mozilla FireFox розкрийте розділ меню з назвою «Інструменти» і клацніть пункт «Видалити особисті дані». Можна замість цих маніпуляцій натиснути клавіші CTRL + SHIFT + Delete. У діалозі видалення переконайтеся, що навпроти пункту «Кеш» стоїть позначка, а також перевірте, чи немає міток у тих типів даних, які ви б хотіли зберегти. Натисніть кнопку «Видалити зараз» для запуску процесу очищення.
2
В Internet Explorer клацніть в меню розділ «Сервіс» і виберіть пункт «Властивості оглядача». У вікні, перейдіть на вкладку «Загальні» і натисніть кнопку «Видалити», вміщену в секцію «Історія перегляду». Відкриється нове віконце із заголовком «Видалення історії перегляду», де для початку процедури очищення кеш а призначена кнопка «Видалити файли» - її та натисніть.
3
У браузері Opera відкрийте меню, перейдіть в розділ «Налаштування» і виберіть пункт «Видалити особисті дані». У вікні, під текстом попередження про можливі наслідки очищення сховищ браузера поміщений напис «Детальне налаштування» - клацніть її, щоб розгорнути список даних, що видаляються. Переконайтеся, що відмітка у пункту «Очистити кеш » є, а у даних, які необхідно зберегти - ні. Натисніть кнопку «Видалити» для початку зачистки.
4
У браузері Google Chrome клацніть піктограму з зображенням гайкового ключа в правому верхньому куті вікна і виберіть у меню рядок «Параметри». Потім перейдіть на сторінку «Розширені» і натисніть кнопку «Видалити дані веб-перегляду», щоб побачити діалогове віконце очищення зберігається браузером добра. Виберіть у спадному списку глибину історії, на яку слід поширювати зачистку, переконайтеся, що відмітка у пункту «Очистити каш» виставлена і нічого зайвого не відзначено. Натисніть кнопку «Видалити дані веб-перегляду» для початку процедури очищення.
5
У браузері Apple Safari розкрийте розділ «Правка» і виберіть рядок «Очистити кеш -пам'ять» або просто натисніть клавіші CTRL + ALT + E. Браузер попросить підтвердження операції - натисніть «Очистити» .