Як відключити відеокарту в ноутбуці. Як відключити додаткову відеокарту на ноутбуці.

Сучасні моделі ноутбуків продаються з відеокартами. Деякі з них слабкіше, інші сильніше. Але може скластися така ситуація, коли необхідно відключити відеокарту . Зробити це можна різними способами, і кожен випадок вимагає особливий підхід. Найпростіше це здійснити через систему BIOS. Для цього потрібно виконати певні покрокові операції.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, програма Tools & Options
Інструкція
1
Під час перезавантаження ноутбука натисніть клавішу "Del" або "F2". Відкриється БИОС. Знайдіть в меню такий розділ, як "Integrated Peripherals", і виберіть пункт "Integrated Video" або "Integrated Peripherals". Встановіть значення параметрів "Disable" або "Off". Можна в BIOS відключити і наступним способом. Зайти в розділ "Advenced Chipset Features". Знайдіть пункт "Boot Graphics Priori". Замість значення "PCI" вставте "PCIIGD".
2
Можна спробувати зробити і іншими методами. В Windows видаліть драйвер на відеокарту . Перезавантажте комп'ютер. Відеокарта повинна після цього повністю відключитися. Зайдіть на вашому ноутбуці в BIOS. Знайдіть розділ «Integrated ...». Відкрийте параметри «Init Display First». Поставте його в положення "PEx" замість значення "Onboard VGA". Збережіть ці настройки і знову перевантажите ноутбук. Зайдіть в BIOS. Знайдіть вкладку «Advanced». Далі шукайте параметр «chipset». Натисніть на вкладку «Primary Video Controller». Вимкніть "GFXO-GPP-IGFX-PCI" або "IGFX-GFXO-GPP-PC". Далі натисніть "F10", щоб зберегти настройки.
3
Запустіть редактор реєстру. Зайдіть в «Win + R» і виберіть команду «regedit». Натисніть «Ок». Відкрийте "HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREATITechnologiesCDS000Memory". Змініть значення "hypermemory", помінявши його на «0». Якщо з якихось причин такої гілки немає, створіть її вручну. Скачайте і встановіть утиліту "Tools & Options". В інтернеті дана утиліта розповсюджується абсолютно безкоштовно. З установкою проблем не виникне. Запустіть її. Зайдіть в параметр «General Options», і виберіть значення «Advanced». На значенні "Enable ATT Shared Memory" зніміть прапорець.
4
Якщо у вас встановлена операційна система Windows7, зайдіть в «Панель управління». Виберіть пункт «Диспетчер пристроїв». Далі зайдіть у вкладку «Відеоадаптер» і виконайте там всі необхідні відключення.