Як позбутися від газоутворення в животі. Як позбутися сильного газоутворення.

Газоутворення (надлишкове скупчення газів) в животі проявляється здуттям живота, відчуттям болю і дискомфорту в черевній порожнині і відрижкою. Газоутворення в животі не рахується важким або небезпечним недугом, проте, стає причиною неприємних відчуттів і дискомфорту.
Інструкція
1
Боротися з проблемою можна кількома способами.ПитаниеСтарайтесь уникати продуктів, що викликають газоутворення. Це боби, всі види капусти (білокачанна, броколі, брюссельська), цибуля, артишоки. Не рекомендується вживати продукти з цілісного зерна, пшеницю і висівки. Під заборону потрапляють газовані напої та пиво. Молоко і молочні продукти, такі як сир і творог можуть посилювати бродіння газів. Небажано вживати персики, яблука і груші.Желательно виявитися від жуйок і куріння. Протягом дня випивайте якомога більше води.
2
ПрівичкіНаучітесь їсти повільно і неквапливо і ретельно пережовувати їжу. Культура прийому їжі повинна стати звичкою. Таким чином, ви зменшите кількість заковтуваного воздуха.Не забувайте відвідувати дантиста двічі на рік. Необхідно стежити за станом ротової полості.Возьміте за правило здійснювати піші прогулянки. Дуже корисно прогулятися після прийому їжі. Ні в якому разі не можна лежати після їжі!
3
Справитися з підвищеним газоутворенням допоможуть трав'яні отвари.Мятний отварЕто ефективний засіб, що перешкоджає утворенню газів. Використовувати можна будь-який вид м'яти. Налийте 1 стакан води в каструлю і поставте її на вогонь. Коли вода закипить, засипте 1 чайну ложку м'яти і кип'ятіть на повільному вогні протягом 5 хвилин. Випивайте кілька склянок відвару протягом дня. В'яз ржавийЕтот відвар допомагає впоратися навіть з сильним газоутворенням. Закип'ятіть 1 стакан води і додайте половину чайної ложки порошкоподібної кори іржавого в'яза. Можна використовувати гранульовану або просту кору. Кип'ятіть на слабкому вогні 20 хвилин. Пийте від 1 до 3 склянок на день. Кмин, фенхель, аніс, корінь солодкіСемена цих рослин прекрасно справляються з газами. Їх можна жувати після їди, а можна вживати у вигляді отвара.Іспользуйте 1 чайну ложку на склянку води і кип'ятіть на повільному вогні протягом 10 хвилин.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KjiVAa14-E4
Зверніть увагу
Підвищений газоутворення виникає з ряду причин. Гази в животі утворюються при швидкому заковтуванні їжі без ретельного пережовування, прийомі їжі в нервовому стані або стані перевтоми, при вживанні їжі перед сном, при переїданні. Це може бути одним із проявів алергічної реакції організму на деякі продукти, наприклад, часник або молоко. Газоутворення може виникнути внаслідок неправильного харчування або вживання газованих напоїв. Повітря може заковтувати при розмовах під час їжі або виділятися бактеріями при ферментації їжі. Крім того, гази можуть скупчуватися через деформацію неба або зубів. Люди, які страждають запорами, схильні до підвищеного газоутворення.