Як запросити людину в бізнес.

Якщо ви зрозуміли, що поодинці не впораєтеся з управлінням бізнесом , вам необхідно знайти партнера. Вкрай важливо, щоб він розумів мети вашого бізнесу, "горів" ім. І вже тим більше важливо, щоб партнер був досить надійним. Знайти такого людини і запросити його в бізнес можна за певним алгоритмом.
Інструкція
1
Багато вкрай негативно ставляться до ідеї вести бізнес з друзями або родичами. Почасти вони праві, тому що бізнес не повинен бути побудований на емоціях. А у відносинах між друзями або родичами емоцій надто багато. Однак повністю відкидати ідею пошуку партнера серед друзів і родичів теж не потрібно, адже з кожного правила є винятки.
2
Подумайте про своїх знайомих (колишніх колег, знайомих ваших друзів і т.д.). Бажано, щоб ваші стосунки були не ближче чисто приятельських. Хто з цих людей, по-вашому, зміг би керувати бізнесом , хто має необхідні для цього особисті якості? Складіть список таких людей.
3
Подумайте, з ким із цих людей вам би хотілося працювати найбільше. Важливо, щоб з цією людиною ви могли саме спрацюватися, щоб між вами не було протиріч у ставленні до бізнесу, виконанню рутинної або креативної роботи, вирішенню проблем. Якщо така людина є, його варто запросити в бізнес. Для цього потрібно організувати зустріч і розповісти про свій бізнес і про те, що хотіли б бачити цього людини в якості свого партнера.
4
Буває, жоден із знайомих не підходить для ведення спільного бізнесу, а варіант з родичами або друзями вас не влаштовує. Можна спробувати знайти партнера по інтернету, хоча це теж певний ризик. Додайте в тематичних спільнотах оголошення про те, що шукаєте партнера по бізнесу (вказавши сферу і передбачуваний дохід), придивіться до людей, які спілкуються в цих сообществах.Кандідатам, які справили на вас сприятливе враження, можна вислати повідомлення (обов'язково особисто, не залишаючи його на форумі) про те, що ви шукаєте партнера по бізнесу і хотіли б запросити його поговорити на цю тему, якщо його це зацікавить. Таке повідомлення повинно бути максимально лаконічним і інформативним. Вкрай не рекомендується "рекламувати" свій бізнес в стилі "за рік ви заробите два мільйони!" Такі повідомлення багатьма розцінюються як спам.
5
Після того, як ви визначилися з вибором партнера, варто запропонувати йому укласти партнерську угоду. У ньому мають бути відображені ваші обов'язки і доходи. Така угода слід укласти в письмовій формі і, за бажанням, завірити у нотаріуса.