Як кріпити плінтус з кабель каналом. кабель плінтуса в квартирах.

Досить часто постає питання про те, як кріпити плінтус з кабель каналом до стіни. Питання не важкий, проте, потрібно мати уявлення про типи кріплення. Кріплення повинно бути максимально міцним і в той же час непомітним, щоб не псувати зовнішній вигляд плінтус а.
Інструкція
1
Багато людей думають, що приклеїти плінтус з кабель каналом досить просто. Начебто все можна зробити швидко і без особливих зусиль. Однак необхідно задуматися відразу про демонтаж такого плінтус а. У разі необхідності це буде зробити досить непросто. Саме тому не рекомендується кріпити плінтус на клей або рідкі цвяхи. Звичайно ж, можна це зробити, але тільки в тому випадку, якщо ви вирішили встановити його «раз і назавжди».
2
Більшість виробників в наші дні пропонують спеціальні кріплення для плінтус ов с кабель каналами. Якщо ви вирішили ними скористатися, то необхідно знати інструкцію монтажу. Для початку на відстані 50 сантиметрів закріпіть на саморізи спеціальні кріпильні елементи. Вони бувають металеві та пластикові. Після цього можете на них сміливо встановлювати плінтус . В результаті у вас повинно вийти досить жорстке і міцне кріплення. Варто відзначити, воно абсолютно непомітно.
3
Основним недоліком даного кріплення виступає проблемний демонтаж. Справа в тому, що зі зняттям плінтус а у вас не виникне проблем, а от встановити його назад ви навряд чи зможете. Жорсткі кріплення при демонтажі в більшості випадків просто рвуть пластик. Таким чином, вам все одно доведеться кріпити плінтус на саморізи.
4
Досить трудомістким займатися кріплення плінтус а з кабель каналом на саморізи. Спочатку зробіть розмітку під отвори. Обов'язково враховуйте всі нерівності. Після цього висвердлите отвори і забийте дюбелі. На наступному етапі потрібно зробити отвори в самих плінтус ах.
5
Отвори зробіть таким чином, щоб вони точно поєднувалися з отворами в стіні. Не можна забувати про нерівностях статі. Планується прикрутіть до стіни. Пам'ятайте про всі необхідні з'єднаннях і куточках.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=MjqpmoZObLQ