Як описати свій досвід.

Досвід роботи - найголовніша частина вашого резюме. І від того, як ви цей досвід опишете, залежить, чи виявить роботодавець інтерес до вашого резюме. Тому опису досвіду роботи необхідно приділити особливу увагу. Це допоможе влаштуватися на гідну роботу.
Інструкція
1
При заповненні графи "досвід роботи" в резюме починати необхідно з останнього місця роботи, тобто з тієї компанії, в якій ви працюєте зараз або з якої звільнилися. Якщо ваш трудовий стаж налічує більше 10 років, варто вказати тільки ті місця роботи, в яких ви працювали останні 10 років. Ваші перші трудові досліди в такому випадку роботодавця не зацікавлять.
2
Розділ "досвід роботи" повинен виглядати приблизно так: "Компанія ХХХ, 2005-2008 гг.Сфера діяльності: надання юридичних услуг.Должность: юріст.Должностние обов'язки: розробка типових форм договорів оренди, купівлі-продажу нерухомого майна, консультування по операціях з нерухомістю, складання юридичних висновків, due diligence.Достіженія, участь у великих проектах: робота по проекту ХХХ, участь в якості ХХХ, відповідав за ХХХ ".
3
З вищенаведеного випливає, що вкрай важливо описати сферу діяльності компанії і власне ваші посадові обов'язки. Якщо у вас було багато посадових обов'язків, опишіть ключові. При цьому орієнтуйтеся на те, що важливо для роботодавця, якому ви збираєтеся висилати резюме в даний момент. Опис досвіду роботи необхідно "підлаштовувати" під роботодавця.
4
Не забудьте вказати свої досягнення, участь у великих проектах (можливо, відомих у вашій області). При описі такої участі необхідно коротко викласти суть проекту і вказати свою роль у ньому, перерахувати ті області, за які ви відповідали. Опишіть робочі досягнення, якщо такі є (наприклад, "підвищив продажу продукту на 20% за місяць").
5
Пам'ятайте, що резюме має бути коротким і дуже інформативним, оскільки у менеджера з персоналу часто немає часу переглядати всі резюме цілком. Постарайтеся своїм описом зосередити увагу менеджера на найуспішніших для себе робочих місцях, тобто на роботі в престижних компаніях, в яких ви займалися найсерйознішими проектами, набиралися важливого для даного роботодавця досвіду і піднімалися на посаді.