Як відпочити в Іспанії. Де краще відпочивати в іспанії.

Якщо найкращий відпочинок у вашому розумінні - це спекотне сонце і ласкаве море, значить, Іспанія - ідеальне місце для подорожі. Омивана на сході і півдні Середземним морем, а на західному узбережжі водами Атлантичного океану, ця країна розташувалася на більшій частині Піринейського півострова. Однією з найбільш пам'ятних пам'яток є, без сумніву, іспанська кухня, а виноробство зародилося в Іспанії ще за часів Римської імперії. Як відпочити в Іспанії ? Які курорти відвідати? Вибравши будь-яке місто в цій чудовій країні, ви не залишитеся розчаровані.
Інструкція
1
Відпочинок на Коста дель Соль.Коста дель Соль - це справжня Іспанія, яку ми уявляємо собі по книгах і фільмах, пісням, музиці і розповідям: корида і фламенко, наповнені іспанським темпераментом. Сонце тут сяє 11 місяців в році. У цьому місці розташувалися самі елітні готелі, обрамлені чудесними садами і парками. На Коста дель Соль ви знайдете всі атрибути розкоші, починаючи з яхт-клубів і закінчуючи чудовими полями для гольфу, любителі дайвінгу та великого тенісу теж зможуть знайти собі заняття до смаку. Також у розпорядженні туристів захоплюючі екскурсії по визначних пам'ятках іспанського узбережжя, що відкривають темпераментну і норовливу Іспанію: що стала музою поетів - Севілья, Кордова - колишня столиця арабського халіфата.Любітелі яскравих видовищ зможуть відвідати бої тореро з биком: емоціям не буде меж. Ну, і звичайно, Іспанія немислима без фламенко! Помилуватися іспанськими танцями під звуки фламенко зможе кожен бажаючий.
2
Ібіца.Остров Ібіца - відомий у всьому світі курорт для молоді і, мабуть, один з кращих. Основний вид розваги - клуби: «Amnesia», «Es Paradis», і найбільший клуб в світі - «Privilege». Починається клубний сезон на Ібіці в травні і триває до вересня. У цей період клуби працюють без вихідних в режимі non-stop. Ібіца приваблює не тільки молодь, тут можна зустріти велику частину світового бомонду: зірки музики і кіно, топові діджеї, бізнесмени, політики і журналісти збираються на цьому курорті. Одягаються на Ібіці по-різному, ніж екстравагантніше наряд, тим краще, а якщо він справить враження, то в клуб можуть пропустити бесплатно.В розпорядженні відпочиваючих 56 пляжів протяжністю в 18 км - роздолля для любителів парусного спорту і віндсерфінгу.
3
Коста Дорада.Оказавшісь в Іспанії можна не відвідати Коста Дорада. Чудові пам'ятники середньовічної культури і мистецтва зосередилися на широко відомому «Золотому Березі». Відвідати Коста Дорада, значить отримати можливість зануритися в епоху середньовічного лицарства, побачити пам'ятки культури часів Римської імперії. Відвідування міста Таррагона перенесе в ті самі далекі часи. Не залишить байдужим Римський Амфітеатр, де проходили бої гладіаторів, а так само Римський Цирк (споруди датуються I-II ст. Н. Е.). Крім таких екскурсій в Таррагоне можна відвідати яскраві свята і карнавали, відомі за межами Коста Дорада.Однім словом, це дивовижне місце з м'яким кліматом, незвичайними пейзажами і стародавніми пам'ятками багатої іспанської історії. Все це гармонійно поєднується з найсучаснішими розважальними центрами і комфортабельними готелями.