Як завантажити папку з файлами. Як загрухіть в файлообмінник всю папку.

Передача файлів через інтернет друзям або колегам по роботі часто стає проблематичним завданням: потрібно передати кілька документів, з десяток фотографій, а іноді ще й пісні або відео. Завантажувати кожен файл на файлообмінні сервіси окремо - досить довгий заняття. Вирішити проблему допоможе архівування.
Інструкція
1
Архівування - це створення файлу-архіву за допомогою спеціального програмного забезпечення - архиватора. Архів являє собою файл- папку , в якому містяться «запаковані» файли. На відміну від папки, він є файлом-оболонкою і може бути навіть виконуючою програмою (COM, EXE). Отже, архів, на відміну від папки, можна передати. А скільки в ньому міститься файлів - не важливо.
2
Найпоширеніші формати архівів - RAR, ZIP, 7Z. Для користувачів вони не відрізняються практично ні чим. Створити такий архів і витягти з нього файли може популярний архіватор WinRAR. WinRAR є умовно-безкоштовною програмою, тому, весь її функціонал можна використовувати, не набуваючи повну версію.
3
Завантажити WinRAR можна за посиланням: http://www.rarlab.com/. Після установки програми перезавантажте комп'ютер.
4
Після завантаження Windows виберіть папку з файлами, які хочете завантажити на файлообмінник або в поштове повідомлення, і клацніть на папці правою кнопкою миші. У контекстному меню виберіть «Додати до архіву» (або "Add to archive" в англійській версії програми WinRAR).
5
На екрані з'явиться вікно WinRAR з налаштуванням імені та параметрів архіву. Налаштуйте архів на свій розсуд або залиште все за умовчанням, після чого натисніть кнопку "OK". Через кілька секунд або хвилин, залежно від обсягу папки та кількості файлів, у вихідній директорії буде створено архів у форматі RAR або ZIP, з таким же ім'ям, що і папка, яку ви архівували. Вона є одиничним файлом, який ви зможете завантажити практично на будь файлообмінник, хостинг або прикріпити його до електронної поштової повідомленням.