Як позбутися залежності до солодкого.

Так хочеться заохотити себе за пережитий стрес чим-небудь солодким ... Нерви і правда ненадовго заспокоюються, але через деякий час стають помітні інші наслідки: целюліт, пара зовсім привабливих сантиметрів у талії або стегнах, настрій стає зовсім нерадісним . Як же вибратися з цього кола і позбутися від залежності до солодкого?
Інструкція
1
Чому люди так упереджені до солодощів? Залежність ця, в першу чергу, чисто психологічна: людині подобається відчувати насолоду від смакових відчуттів, в результаті складається ілюзія щастя, поповнення нестачі хороших емоцій і ейфорії.
2
В солодкому також міститься достатня кількість вуглеводів, які заряджають наш організм енергією. Ці вуглеводи мають здатність дуже швидко перероблятися, і якщо енергія не витрачається, то зайві калорій відправляються в "запас", а саме в ненависні жирові складки, нерівності і целюліт. Вживання солодкого після стресів кілька виправдано: при надходженні в кров гормону стресу, організм екстрено спалює велику кількість цукру і глюкози, так що заповнення запасів може бути виправдане. Однак це зовсім не означає, що ви можете безкарно поїдати випічку і цукерки!
3
Варто пам'ятати, що цукор міститься не тільки в звичних смакоті з кондитерської, але і в багатьох інших продуктах. Багато цукру в меді, темному шоколаді, натуральному варення - тобто в корисних для організму продуктах. Корисно вживати в їжу зефір і мармелад, так як вони багаті на пектин і желатином, гарні для зміцнення кісток, нігтів і волосся.
4
Багато фрукти також володіють солодким смаком, і ними легко можна замінити відомі солодощі, цукерки та батончики. Більше того - ласощі з фруктів можуть бути навіть куди більш смачними. Альтернативою калорійного торту може бути фруктовий салат з ківі, полуниці, яблука і солодкого йогурту.
5
Багато східні солодощі також вельми корисні, але при цьому практично не шкодять фігурі: в халву міститься багато корисних мікроелементів, в козинаки багато вітаміну B і корисних жирів.
6
Не варто відмовлятися від солодкого зовсім, це призведе організм до досить сильного стресу. А ось розумно обмежувати вживання солодкого явно варто. Чи не асоціюйте дієту з обмеженням солодкого з повною відмовою від смакоти: правильно складене, ваше меню може бути куди більш різноманітним і нітрохи не поступатися за смаковими якостями звичного харчування.