Як нафарбувати лаком нігті.

Покриття нігтів лаком можна проводити не тільки в салоні - з цією процедурою цілком можна впоратися і самостійно, і при правильному виконанні цього завдання результат вас анітрохи не розчарує. Звичайно, красиво нафарбувати нігті не так-то просто, але знаючи деякі правила, ви впораєтеся досить швидко! Давайте ознайомимося з поетапним процесом забарвлення нігтів.
Інструкція
1
Для початку вам варто ретельно підготувати нігті до покриття лаком : кутикула повинна бути добре оброблена і зволожена, залишки лаку стерті з допомогою м'якого ватного тампона або диска, змочених в неагресивному засобі для зняття лаку, а нігті повинні бути підпиляні до діла довжини і форми. Чи не рекуомендуется користуватися пилкою після того, як ви нафарбували нігті і лак висох: це може привести до передчасного відшарування лаку на кінчиках нігтів.
2
Нанесіть прозору базу-покриття, щоб захистити нігті від пігментації і можливих жовтих плям. Покриття також згладить деякі нерівності на ваших нігтях, і лак ляже ідеально рівно.
3
Переконайтеся, що рука, якою ви орудуєте пензликом, має під собою тверду опору. Якщо ж ви фарбуєте нігті на ногах - обіпріть руку об підлогу поруч з внутрішньою стороною стопи, нігті на якій ви фарбуєте, і починайте з самого маленького нігтя - це знизить ризик зачепити нафарбований ніготь в процесі. Нігті на ногах не стоїть фарбувати, розташовуючи стопи у вертикальному положенні.
4
Чи не струшуйте флакончик з лаком , а просто покатайте його між долонями. Струшуючи пляшку, ви можете викликати утворення бульбашок, які можуть стати помітними при нанесенні лаку на нігті.
5
Відкрутіть кришку разом з пензликом, дайте зайвим краплях лаку злегка стекти. Починайте нанесення з середини нігтя, а потім накрасьте його з боків. Це допоможе лаку правильно розподілитися по нігтю, і найбільша кількість лаку буде припадати саме на центр нігтя.
6
Шару лаку необхідно дати ретельно просохнути і тільки потім приступати до фінального етапу - нанесення верхнього захисного покриття. Воно додасть нігтям блиск, а також дозволить лаку триматися досить довгий час, не облуплені і не тріска.
7
Маленькі похибки варто видаляти при допомогу зубочистки, оберненої в томному шарі вати і змоченою в рідині для зняття лаку. Звичайна ватяна паличка може видалити занадто багато покриття, і манікюр доведеться переробляти заново.