Як навчитися візуалізувати.

Візуалізація є однією з найпотужніших засобів медитації. З його допомогою ви зможете залучити в своє життя бажане легко і з задоволенням. Сама техніка візуалізації досить проста, але якщо ви хочете, щоб вона почала діяти, необхідні регулярні заняття. Чим частіше ви будете візуалізувати, тим краще у вас це буде виходити. Також процес буде дійсно більш ефективним, якщо дотримуватися кількох простих правил.
Інструкція
1
Отже, виберіть мета. Зазвичай на початку навчання візуалізації вибирають прості цілі, які можуть реалізуватися в самий найближчий час, і які ви легко можете уявити. Ваша мета може бути як чимось матеріальним, так і певною ситуацією.
2
З бажанням визначилися, тепер необхідно навчитися розслаблятися. Саме розслаблення допоможе вам долати будь стреси, знаходити потрібні рішення, і, нарешті, успішно візуалізувати. Для повного розслаблення вам допоможе спокійна музика і зручна поза. Намагайтеся досягти розслаблення кожної кісточки і м'язи вашого тіла.
3
Під час розслаблення намагайтеся ні про що не думати. Увійдіть у такий стан, щоб відчути злиття з вашим внутрішнім «Я».
4
Тепер, перебуваючи в стані трансу, уявіть у всіх деталях ваше бажання. Створіть чітку уявну каpтинy. Уявляйте вашу мету так, як ніби ви її вже отримали. Намагайтеся відчути і помацати руками ту річ, якщо ви «замовляли» щось матеріальне, і проникніться почуттям щастя, якщо збиралися чогось досягти. Ви повинні бути впевнені, що в реальності ви все це отримаєте.
5
Тривалість візуалізації може бути різною. Основний критерій - ваше задоволення. Головне, візуалізують собі доти, поки вам це подобається. Це може тривати і годину, і кілька хвилин.
6
Надалі ви повинні просто регулярно повторювати свою візуалізацію. Звичайно, ідеальний варіант - це щоденні заняття, причому двічі в день - вранці і ввечері. Але якщо у вас немає можливості займатися кожен день, то цілком вистачить кількох занять на тиждень.
7
Медитировать необхідно в спокійній обстановці, тому треба вибирати такий час і місце, де вас ніхто не буде відволікати від занять.
Корисна порада
Пам'ятайте, що навчитися візуалізувати може каждий.Візуалізація повинна бути тільки в позитивному ключі і нести виключно позитивний заряд.