Як підібрати пальто по фігурі.

Пальто - річ, яку легко відшукати як в чоловічому, так і в жіночому гардеробі. Воно відноситься до ідеальної одязі для прохолодної пори року і ніколи не вийде з моди. Як вибирати пальто? Бувалі модниці стверджують, що будь-який одяг потрібно вибирати за своєю фігурі, не орієнтуючись на ультрамодні силуети. Існує кілька типів фігур, для кожної з яких буде доречний той чи інший фасон пальто.
Інструкція
1
Фігура-овал. Таку фігуру ще називають «яблуко». Її власниці відрізняються широкою талією, вузькими плечима і стегнами. Для дівчат- «яблучок» слід вибирати однобортні приталені моделі пальто, чітко окреслюють лінію талії, при цьому не занадто вільні і без подплечников. Слід обмежитися мінімальною обробкою. Довжина пальто - будь-яка. Головне, щоб воно було нижче найширшої частини стегон.
2
Фігура-трикутник або «Груша». Власниці грушоподібних фігур мають достатньо масивну нижню частину тіла і відносно вузьку верхню. Простіше кажучи, вузькі плечі і широкі стегна. Їх задача у виборі пальто - відволікти увагу від важкого таза і залучити до красного верхній частині тулуба. Для цього ідеально підійдуть різні аплікації на верхній частині пальто, широкі і мудрі коміри, хутряна обробка, інші декоративні елементи. «Грушоподібної» панночкам необхідно вибирати пальто, яке має довжину не нижче середини коліна. Слід також підкреслювати талію. Для цього можна вибрати пальто з ременем.
3
Фігура, що нагадує перевернутий трикутник, зустрічається серед жінок не настільки часто, як типи «яблуко» і «груша». Її характерні риси - широкі плечі і досить вузький таз.Вибірая пальто для такої фігури, слід враховувати наступні моменти: - у верхній частині пальто повинно бути мінімум деталей, щоб не привертати увагу до масивних плечам; - найкраща модель - відрізна по талії (акцент на талії обов'язковий), з широким низом, багатим складками, плісировки та іншими «штучками».
4
Існує прямокутний тип фігури. У її власниць практично не виражена талія. Плечі, талія і стегна мають приблизно однакову ширину. Власницям прямокутної фігури слід віддати перевагу моделі пальто, які візуально зроблять їх тіло більш жіночним. Крій може бути будь-яким, навіть асиметричним, довжина - до стегна або до колена.Прі допомоги обробки, аксесуарів увага акцентується на жіночних вигинах. Широкий ремінь позначить наявність талії, а широкі накладні кишені знизу і зверху - наявність стегон і грудей.
5
Ідеальна фігура має силует пісочного годинника. Її власницям підходять абсолютно будь-які моделі пальто.