Як провести конкурси на Новий рік.

Дорослі в душі завжди залишаються дітьми. Це повинен пам'ятати організатор будь-якого свята, особливо Ново гідного . Підхід до підготовки, вибору конкурсів, ігор, скрізь один і той же. Є добре відпрацьована методика, перевірена багаторічною практикою.
Інструкція
1
Почнемо з вибору відповідних конкурсів на новий рік. Під час свята можна змушувати, треба захоплювати, зацікавлювати, вміло використовуючи індивідуальність кожного. Для цього бажано заздалегідь познайомитися з учасниками. Необхідно вивчити місце проведення, визначити завдання і мету, продумати музичний супровід, підготувати атрибутику, нагороди.
2
Конкурс, як гра, вимагає певного життєвого досвіду, душевних сил, певних знань. Він повинен допомогти людині відчути радість від своєї дії. Вибирайте конкурси, починаючи з питання «А мені б це сподобалося?»
3
Кожен присутній на вечорі вважатиме себе учасником, якщо співав, кричав, грав, вихлюпував емоції. Обов'язково включіть 2-3 гри такого плану в свій сценарій.
4
Добре сприймаються рольові ігри-розповіді. Можна обіграти будь-яку добре знайому всім казку. В основі ігор - читання ведучим знайомого всім тексту. Учасники, відповідно зі своєю роллю, повинні виконувати які-небудь дії або вимовляти задані фрази при їх згадуванні в тексті.
5
Переодягання і облачення для участі в грі задають особливий ажіотаж, врахуйте це і підготуйте «костюми». Це можуть бути абсолютно різні речі, учасники самі придумають собі відповідні образи з того, що ви запропонуєте.
Зверніть увагу
Теми сприймаються краще, якщо вони відповідають події. Вибирайте «новорічні конкурси» про зиму, героях цього свята.
Корисна порада
Організатор повинен бути непересічною особистістю: енергійним, цікавим, з почуттям гумору. Не соромтеся людей, будьте природні.