Як навчитися танцювати драм-степ. навчиться танцювати танець носа.

Драм- степ - це танцювальний напрямок з красивим звучною назвою. Чому Драм? Тому що танець будується під ламані ритми в стилі Drum and Bass. Розвиватися такий напрямок початок в 90-х, коли вечірки стали вести легендарні світові діджеї. Drum музика більше відома нам, як музика в стилі Jungle. А танець в її супроводі виходить дуже незвичайним. І навчитися виконувати такі рухи не дуже легко.
Вам знадобиться
  • кеди;
  • кросівки на рівній підошві;
  • джинси;
  • штани
Інструкція
1
Елементи брейка, хіп-хопу та hard степ а - все це з легкістю поєднує в собі драм- степ. На початку танець був популярний лише в клубах, де активно крутилася "ламана" музика і вважався танцем обраних - тих, хто розуміє, що таке хіп-хоп і брейк. Але з плином часу молодь винесла такі незвичайні рухи на вулиці. І тепер драм- степ легко можна навчитися самостійно танцювати будинку. Основні рухи цього танцю відбуваються за допомогою ніг (такі своєрідні "фінти" ногами).
2
Техніка виконання танцю досить проста - будується вона на чергуванні: носок-пятка, носок-пятка. Також серед основних елементів цього виду степ а присутній техніка почергових махов ногами вперед, потім в обидві сторони, а потім схрещування. Ще в танці можуть бути присутніми розвороти на підлозі, на п'ятах, на носках. А вищий пілотаж - це розвороти в повітрі. Для успішного виконання танцю необхідно додатково до всіх інших рухам володіти і технікою поворотів. Виконувати їх потрібно вміти навколо своєї осі, причому на досить великій швидкості.
3
Головною умовою вдалого виконання драм- степ а є дотримання кута, під яким нога встає до землі. Він обов'язково повинен бути рівним і правильним. Чіткої послідовності рухів немає, цей танець - суцільна імпровізація. Техніка танцю залежить від того, наскільки добре людина володіє своїм тілом і наскільки добре він може виконувати елементи кручення, поворотів і розворотів.
4
Крім рухів важлива так само і швидкість танцю. Тому що вона залежить, в першу чергу, від музики. Для цього, як правило, використовують брейкбіт. Суть танцю полягає в наступному: коли звучить музика, необхідно досить енергійно ударяти п'ятою об землю. Але в той же час не забувати про те, що рух має чергуватися - з п'яти на ніс.
Степ заснований на 4 головних рухах ногами (або «кроки»). Для того щоб навчитися танцювати степ, необхідно освоїти їх усі. Для більш легкого навчання можна скористатися відеоматеріалами, які перебувають в інтернеті у відкритому доступі.
Вам знадобиться
  • Туфлі зі спеціальними набойками і каблуком близько 3-4 см.
  • Вільна, що не сковує рухи, одяг.
Інструкція
1
Підніміть праву ногу, зігнувши її в коліні, а потім опустіть вниз перед собою, вдаривши носком підлогу. Перенесіть вагу тіла на праву ногу, залишаючись при цьому стояти на шкарпетці, і тупни лівою ногою (всією ступнею). Перенесіть вагу знову на ліву ногу. Проробіть вправу кілька разів. Потім поміняйте ноги: ліва вдаряє носком, права позаду робить крок на місці всією ступнею. Також можна ударяти носком, виносячи ногу позаду себе. Цей крок є основним у степ, і комбінується з іншими кроками, описаними нижче.
2
Правою ногою вдарте підлогу перед собою спочатку носком, при цьому нога йде вперед, однак, не піднімається високо над підлогою. А потім вдарте підлогу каблуком, при цьому нога йде назад і заходить за ліву ногу, залишаючись в підвішеному стані. Це і є крок Shuffle. Далі вдарте носком правої ноги підлогу і перенесіть вагу на цю ногу, одночасно роблячи крок на місці лівою ногою. Тобто по суті, виконаєте крок Ball-change. Повторіть крок кілька разів і поміняйте ноги.
3
Цей крок робиться аналогічно попередньому, однак, при цьому робиться крок вперед. Тобто після удару носком і каблуком, права нога не заноситься назад, а ставиться вперед на всю стопу. Потім починається крок Ball-change. Ліва нога, яка стояла спокійно, поки здійснювався крок Flap, вдаряє носком підлогу, і на неї переноситься вагу. Права нога робить крок на місці, вага переноситься на неї. Потім ноги змінюються.
4
Права нога відступає назад, попутно б'ючи носком підлогу, і зависає в зігнутому стані над підлогою. Потім починається крок Ball-change: права нога вдаряє носком підлогу позаду, вага переноситься на неї. Ліва нога попереду робить крок на місці на всю стопу. Вага знову переноситься на неї. Ноги змінюються.
5
Виконайте все чотири кроки в різних варіаціях.
Зверніть увагу
Не слід починати навчання степу відразу з придбання взуття. Необхідно поносити її якийсь час і звикнути до нових набойкам і незвичайного шуму. Також при пошуку відеоматеріалів не слід плутати класичний степ з диско степом і іншими напрямками танцю, виникли значно пізніше.
Корисна порада
В степе необхідно, виконуючи крок, ставити ногу на всю стопу (за винятком рухів, що вимагають удару носком або п'ятою, зрозуміло). При цьому робити це треба із зусиллям.