Як захистити диск від запису.

Як показує статистика, в сучасному світі з кожним роком зростає такий вид злочинності, як піратство. Люди копіюють диски і продають копії за низькою ціною, заробляючи при цьому на чужих ідеях. Щоб захистити свої диски від запису, потрібно перш за все налаштувати повністю систему і записувати їх у відповідності з певними параметрами.

Вам знадобиться

Персональний комп'ютер, диск

Інструкція
1

Справжнього програмного методу захисту DVD від копіювання не винайдено, проте були винайдені нестандартні способи. Реальним методом захисту диска від копіювання є спосіб фізичного запобігання створення другої копії.

2

Під час складання диска в програмі авторинга додайте останньою доріжку з будь-яким відео файлом формату "MPEG-2". Розміри такого файлу повинні бути приблизно 400 Мб. Це може бути просто чорне заповнення всього екрану, тривалість якого становить приблизно 5 хвилин. Потоки відео файлу повинні бути "8 mbps". Адресні посилання на перехід і відтворення даного треку встановлювати не потрібно. Потрібно просто створити будь-який відео файл, в якому дотримані всі перераховані вище параметри.

3

Виконуєте авторинг і запис диска. Доведеться почекати деякий час, так як обсяг диска буде досить великий.

4

На робочій стороні DVD диска шукайте закінчення записаної області диска, і гострим предметом (наприклад, ножем) наносите невелику подряпину. Не потрібно дряпати всю поверхню, а тільки трохи в самому кінці. Тобто, даний метод являє собою фізичний вплив. Не перестарайтеся, так як можна повністю знищити дані на диску, і вони не будуть читатися на комп'ютері.

5

При спробі зробити копію такого диска, програми будуть зависати або робити це дуже і дуже повільно. Також варто відзначити, що методи пропуску помилок тут ніяким чином не допоможуть. Диск не зможе передати копії даних на комп'ютер.

6

Встановлюється пряма залежність, а саме, чим довше подряпина на диску, тим довше триває копіювання. На відтворення диска дана подряпина ніяк ні впливає, так як вона зроблена на нашому файлі-пустушки, який був навмисно доданий на диск. Визначити обсяг області диска, зайнятої порожнім відео файлом, можливо при авторінгу в "DVD Lab Pro" c допомогою команди "DVD Topology".

7

Це на 100% не захистить диск від копіювання, але хоч якось може призупинити крадіжку даних з вашого носія. А взагалі, намагайтеся важливі дані зберігати на комп'ютері в прихованому розділі або папці.