Як відрізнити натуральну замшу.

Замша - універсальний, дорогий і, що дуже важливо, натуральний матеріал. Чого з неї тільки не роблять: сумки, взуття, різні аксесуари, а останнім часом одяг із замші (сукні, спідниці, піджаки) стає сокровенним бажанням кожної модниці. Замша дуже шляхетний матеріал, завдяки якому туфлі з неї виглядають набагато гарніше і дорожче, ніж точно такі ж, але зі шкіри або будь-якого іншого матеріалу. Але, на жаль, така популярність провокує безліч підробок, які зустрічаються навіть у дуже відомих магазинах і торгових точках.
Інструкція
1
Натуральна замша не може бути однотонною за своєю природою. Проведіть по ній рукою - на ній повинен залишитися слід іншого кольору. Ще при виборі зверніть увагу: якщо ви доторкнулися до натуральної замші, вона ніколи не залишить відбитків на ваших пальцях.
2
Подивіться на зворотний бік виробу. Зазвичай на підроблених речах виворіт буде зроблена з тканини. Або візьміть обрізаний край, якщо такий є, і уважно подивіться, що всередині. До штучної замші буде приклеєна прокладка на тканинній основі.
3
Слід ще звернути увагу на запах замші. Натуральна має специфічний аромат - вона повинна пахнути шкірою. Підроблений матеріал, як правило, має синтетичний запах, або не має його зовсім.
4
Натуральна замша володіє відмінними властивостями вбираності і теплопровідності. Капніть на неї трохи чистої води і подивіться, як вона вбереться. Натуральна замша швидко вбере воду і утворює темну пляму, штучний матеріал деякий час триматиме вологу на поверхні.
Зверніть увагу
Як би вам не сподобалася річ, завжди майте на увазі, що натуральна замша тонкої вичинки не може бути дешевою. Це дуже важливо, оскільки ні знижки, ні інші логічні пояснення продавців не можуть виправдати порівняно невисокі ціни на "натуральну" замшу.
Корисна порада
Оскільки замша виробляється шляхом дублення шкір тварин, натуральна замша в будь-якому випадку буде мати дрібні тріщинки, пори і подряпини. Вона не може бути ідеально гладкою без незначних ушкоджень. Тому добре придивіться при виборі вироби до того, як виглядає матеріал - всі вади із замші при виробництві прибрати неможливо. Крім того, це властивість лише підкреслює її натуральність.