Як одягатися елегантно.

Елегантність - це слово, як і слово "любов", дуже часто вживається нами, але рідко хто може дати визначення, пояснити, що ж це таке. А між тим визначити елегантність досить просто - це гармонія зовнішнього вигляду. Коли дивишся на людину, і нічого не хочеться виправити в його зовнішності. Як правило, при слові "елегантний" в голові народжуються асоціації, пов'язані з класичним образом (костюм, туфлі, укладка і т.д.). Однак елегантно може виглядати людина, одягається в будь-якому стилі. І зробити це досить просто при дотриманні деяких умов.
Інструкція
1
Почнемо з голови. Волосся повинні бути чистими. Жоден костюм, яким би дорогим і модним він не був, не врятує зовнішній вигляд, якщо на голові не свіжа зачіска. Нехай не вистачить часу на укладку, можна перехопити волосся у хвіст або залишити у вільному зачісці, але волосся обов'язково повинні бути чистими. Причому навіть під капелюхом або косинкою. Не намагайтеся прикрити немиту голову головним убором.
2
Неохайність - перший ворог елегантності. Одяг повинен бути чистим, непомятой і акуратною. Лляні, бавовняні речі, а також м'який трикотаж рідко виглядають такими, а значить використовувати одяг з цих матеріалів потрібно з особливою увагою.
3
Правило про чистоту і акуратності відноситься і до взуття.
4
Тепер власне про костюм. Звичайно, легше скласти елегантний образ з предметів, що мають непомітні, не кричущим кольору. Класика жанру - біле + чорне. До цієї ж групи належать всі відтінки сірого. Будь-які пастельні тони, негрязного відтінку, додають елегантності. Але й любителі яскравих кольорів не позбавлені можливості уславитися елегантними персонами.
5
Тут головне, щоб кольори, використовувані в одному ансамблі, підходили один другу.Сочетайте яскраві кольори з яскравими, пастельні з пастельними і т.п.Сочетая яскраві кольори, пам'ятайте, що вони повинні бути доповнюючими. Доповнюючі - це ті кольори, які прямо протилежні одна одній за колірним колу: червоний і зелений, жовтий і фіолетовий, синій і оранжевий.Цвета, що контрастують один з одним (тобто різко які, протилежні), знаходяться на одній прямій лінії, проведеної через центр круга з одного кольору в другой.Также добре підходять один одному кольору, що знаходяться поруч у колірному колі. Так, непогано виглядають блакитний і синій, фіолетовий і сіреневий.Ви можете вибирати одяг одного кольору, але різних відтінків: світлий верх + більш темний низ (або навпаки) .Нежелательно комбінувати кольору, розташовані не в безпосередній близькості в колі, але недалеко один від друга. Так, синій і зелений - не дуже вдале сочетаніе.Кроме двох кольорів можна підбирати три кольори. Для цього потрібно подумки провести три лінії, що утворюють трикутник. Таким чином, у вашому вбранні цілком можуть бути присутніми червоний, жовтий і зелений. Бажано, щоб вони виражалися не тільки елементами одягу, а й підтримувалися аксессуарамі.Возможно поєднання чотирьох кольорів. Тоді краще, щоб вони були присутні не в рівній мірі, а, наприклад, в такому співвідношенні: два основних і два доповнюють. Поєднання більшої кількості кольорів в одному вбранні - вже доля професіоналів, який рідко використовується в повсякденному житті.
6
Речі вашого костюма повинні бути однієї стилістики. Так, реперських кепка навряд чи буде гармонійно виглядати в одному ансамблі з ковбойськими чобітьми, а туфлі на підборах - з плюшевим костюмчиком. Всі ми пам'ятаємо класичний приклад несмаку: спортивний костюм і класичні туфлі. В власному зовнішньому вигляді таких прикладів бути не повинно.
7
І, звичайно, аксесуари. Без них будь-який образ залишається нудним, незакінченим. Аксесуари також потрібно підбирати в стиль до основного наряду. А якщо в аксесуарах присутні кольору основного костюма, це завжди додає елегантності.
Корисна порада
Все викладене стосується як чоловічої, так і жіночого костюма. Додати можна тільки, що в чоловічому костюмі брюки не повинні залучати більше уваги, ніж сорочка або краватка. Оскільки брюки є основною будь-якого костюма, вони повинні бути елегантними, і це єдина область в вашому гардеробі, де потрібно дотримуватися строгості квітів. В яскраво розфарбованих брюках ви будете схожі на клоуна.