Як виправити колір волосся.

Якщо результат фарбування волосся вас здивував або навіть розчарував, не варто бігти в магазин за черговою упаковкою фарби для волосся . Повторне фарбування може настільки пошкодити волосся и, що вони стануть сухими і ламкими, втратять свою красу. Є кілька способів виправлення невдалого кольору волосся .
Інструкція
1
Якщо в результаті фарбування волосся и вийшли світліше, ніж ви цього хотіли, можна використовувати відтінкові шампуні і бальзами, щоб надати волосся ам потрібний відтінок. Або нанести на волосся и стійку фарбу на 5-10 хвилин, щоб колір став більш темний і насичений - такий, який ви хочете. Тут головне - не перетримати фарбу на волосся ах, щоб колір не став надто темним.
2
Якщо ви вирішили з брюнетки перефарбуватися в блондинку, то знайте наперед, що вас чекає дуже багато труднощів. Темні волосся и насилу піддаються знебарвлення, а тим більше волосся и з сильним натуральним пігментом. Чи не знебарвлюється волосся и в домашніх умовах, щоб не поставити хрест на своїй прекрасній шевелюрі. Краще робити цю процедуру у перевіреного перукаря, який напевно порадить вам почати перетворення в блондинку з частого мелірування. Якщо ви хочете виправити результати невдалого освітлення волосся - прибрати жовтизну і надати волосся ам натуральний відтінок - використовуйте безаммиачні фарби або тоніки таких відтінків, як перловий, пісочний. Жовтизну добре нейтралізують фіолетові відтінкові бальзами. Попелясті ж відтінки можуть додати знебарвленим волосся ам зелень.
3
Виправити занадто темний колір волосся після фарбування допоможуть спеціальні змивки. Вони хоч і продаються в спеціалізованих магазинах всім без обмеження, все ж краще робити процедуру змивки в салоні, так як, можливо, вам знадобиться не одне нанесення складу на волосся и, щоб змити ваш колір. Мінуси змивки в тому, що вона псує волосся и. Альтернатива хімічної змивки для волосся - домашні маски з маслами (реп'яховою, оливковою, рослинним, касторовою), які "витягують" фарбувальні пігменти зі структури волосся а, поступово повертаючи волосся ам натуральний колір, а також силу і красу. Цей спосіб виправлення кольору більш тривалий. Також не забувайте про те, що колір навіть стійкої фарби з часом тьмяніє і змивається, тому, можливо, не варто так сильно панікувати, а краще взяти і почекати, поки фарба сама змиється з волосся .
4
Якщо вас все ж категорично не влаштовує колір фарбування, можна спробувати надати волосся ам гарний відтінок за допомогою безаміачних барвників, які менш агресивні або за допомогою відтінків шампунів. Ці кошти швидко змиваються, зате не псують волосся и так, як стійкі фарби. Адже все-таки головне - це стан волосся . Навіть якщо ви шляхом довгих пошуків кольору знайдете нарешті "свій", але при цьому ваші волосся и будуть виглядати жахливо - сухими, млявими, немов солома, повірте, дивитися на себе в дзеркало не доставить вам ніякого задоволення.
Зверніть увагу
Щоб уникнути непередбачених результатів фарбування волосся, тим більше, якщо ви вирішили радикально змінити свій образ, не варто фарбуватися в домашніх умовах. Майстри-перукарі допоможуть вам досягти бажаного результату фарбування.