Як відпочити на Кубі.

Більшість туристів з недовірою ставляться до відпочинку на Кубі . Швидше за все, бентежить друга назва - Острів Свободи. Все це міф, ви абсолютно спокійно можете пройтися по вулиці навіть вночі. Відпочинок на Кубі цілий рік, температура і взимку і влітку до 30С. Вас чекають оксамитові піщані пляжі, найчистіша вода і ласкаве сонце. А природа на острові вразить своєю унікальністю (деякі види флори і фауни зустрічаються лише тут).
Інструкція
1
Радує те, що туристи з середнім доходом можуть дозволити собі відпочинок на Кубі . Ціни помірні, а сервіс залишається бездоганним. Гроші краще з собою брати в валюті євро, так як з ними клопоту набагато менше, ніж з доларами. Також на Кубі приймаються кредитки VISA, EUROCARD, MASTERCARD та інші, крім "American Express".
2
Що, стосується візи, то жителям Росії вона не потрібна тільки в тому випадку, якщо відпочинок планується терміном до 1 місяця. Вам будуть потрібні тільки паспорт, зворотний квиток і ваучер.
3
Всі необхідні ліки вам ліки обов'язково візьміть із собою.
4
Воду з під крана на Кубі пити не можна! Продукти харчування найкраще купувати в магазінах.Еслі ви бажаєте придбати сувеніри з крокодилової шкіри, то знайте, що вони вимагають ліцензії на вивезення.
5
На відпочинку ви також можете взяти машину в прокат. Брати варто у російських представників. так як додатково вам видадуть страховку.
6
Що стосується розваг, то екскурсій там дуже багато, і всі вони на будь-який смак. починаючи від риболовлі у відкритому морі, до джип сафарі та відвідування Трінідад.Еслі ви хочете на кілька миттєвостей відчути себе жителем Куби, то обов'язково відвідайте кабаре «Тропікана» в Матансасі. Танці, пісні, кубинський ром з "Тропа-колою" і знамениті, кубинські сигари - все це не залишить вас равнодушниміТакже варто побувати в індіанської деревеньке Гуаму (вона знаходиться в самому величезному озері Куби) з ботанічним садом. На пристані вас зустрінуть, танцюючі індіанці. Ви можете там все помацати, навіть корів. До крокодилам краще не підходити. А ось тростинний сік з ромом спробувати варто. Справжній колорит: вігвами, скульптури, життя аборигенів і, нарешті, крокодилове м'ясо і кокосовий коктейль з ромом.Крокоділовая ферма і Карибське море також залишать вам масу впечатленій.Соломенная дах аеропорту Пунта Кани - остання пам'ятка перед вильотом додому. І тільки кубинські сигари, ром в валізі і фото нагадають вам про незабутній відпочинок!
Зверніть увагу
Підказка: З Євро клопоту менше, ніж з доларами, також приймаються кредитки VISA, EUROCARD, MASTERCARD та ін., Крім "American Express".