Як знімати статичну електрику.

Статична електрика виникає, коли електрозарядов скупчуються на поверхні якогось матеріалу. Як правило, це синтетичні тканини, волосся або шкіра людини або тварини, килими. Іскрити і тріщати може навіть повітря в кімнаті за певних умов. Знімати статичну електрику необхідно, щоб не виникало переляку і больового шоку при випадковому дотику.
Вам знадобиться
  • - Пульверизатор з водою
  • - Ємності з водою
  • - Антистатик покупної
  • - Зволожуючий спрей для волосся
  • - Фен
  • - Ганчірочка з натурального матеріалу
Інструкція
1
Якщо в повітрі носяться іскри, потрібно розпорошити навколо побільше вологи. Налийте холодну воду у відкриті банки і розставте по будинку. Або поприскать з пульверизатора звичайною водою з-під крана на всі поверхні в квартирі, особливо - на килими.
2
Статична електрика з одягу можна зняти покупним антистатиком. Розприскайте його по всій площі одягу, з лицьового і виворітного боку. Якщо антистатичний немає, просто проведіть по одязі чистою ганчіркою з натуральної бавовни. Намагайтеся не носити синтетику або штучний шовк, на них частіше накопичується статика.
3
Волосся можуть «іскрити» і підводитися, особливо після того як ви зняли з них теплу шапку. Щоб зняти з них статичну електрику, користуйтеся спеціальними зволожуючими спреями або відварами для волосся, вони продаються на одній полиці з шампунями та засобами для укладання. Сушіть волосся феном.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_9jUnQLYSaY
Корисна порада
- статика в машині допоможуть зняти спеціальні обприскувачі для килимків і сидінь.