Як відремонтувати шкіряну куртку.

Шкіряні вироби міцні і красиві. Здається, що знесенню їм немає. Це дійсно так. Якщо з шкіряною курткою правильно звертатися, служити вірою і правдою вона буде довгі роки Проте і з шкіряними речами трапляються неприємності, і найчастіше - механічні пошкодження. Подряпини, розрізи або навіть рвані «рани» зовсім не прикрашають виріб. Подряпина, звичайно ніяких більше неприємностей не принесе, а ось розріз або розрив може піти далі, навіть якщо шкіра дуже міцна. Тому пошкодження необхідно ліквідувати своєчасно.
Вам знадобиться
  • Рідка шкіра
  • Барвник для шкіри
  • Пензлики
Інструкція
1
Підберіть потрібний колір рідкої шкіри. Нерідко вона продається в наборах, і містить шкіру декількох кольорів. Але якщо пошукати, то в господарських магазинах можна знайти і баночки окремо. Необхідно більш-менш точно підібрати відтінок.
2
Якщо курка чиста, а поріз невеликий, без всякої попередньої обробки нанесіть тонкий шар рідкої шкіри. Чим менше подряпина - тим тонше шар. Залиште куртку в спокої приблизно на 2 години. За цей час тонкий шар встигне схопитися.
3
Краї великий нерівній діри по можливості сумістите. Якщо цього не зробити, місце ремонту може залишитися помітним навіть в тому випадку, якщо ви завдасте товстий шар рідкої шкіри. Закріплювати краю нічим не потрібно, просто покладіть куртку так, щоб поверхня, яку ви збираєтеся лагодити, була максимально рівною. Нанесіть шар рідкої шкіри. Для великого прориву він повинен бути товстіший. Час для сушки теж збільшується. Товстий шар може сохнути до 8 годин.
Зверніть увагу
Якщо ви нанесли шар рідкої шкіри, але бачите, що відтінок не підходить - не чекайте застигання. Відразу ж змийте препарат. Схоплюватися він починає через 20 хвилин мул навіть через півгодини, тому ви цілком встигнете змити теплою водою рідку шкіру невідповідного кольору і нанести іншу. .Кожаная Куртка не може бути сильно брудною, але видалити необхідно будь-які забруднення. Зробіть це самим звичайним способом, яким ви завжди чистите куртку.
Корисна порада
Якщо не вдалося підібрати рідку шкіру точно в тон, виберіть найбільш близький колір, а потім зафарбуйте місце ремонту рідким барвником для шкіри. Знайти його можна в магазині, де продають товари для догляду за взуттям.
Досить часто у людей виникає проблема, пов'язана з пошкодженням шкіряних виробів. Якщо дана проблема зустрілася у вас на шляху, то не варто засмучуватися, адже шкіряні вироби досить просто можна відремонтувати.
Інструкція
1
Для початку розберіться в характері ушкоджень. Якщо відбулося порушення машинної строчки, то на ремонт не піде дуже багато часу. Якщо стався знос шкіри на манжетах, пальцях, стрілках або ж шкіра порвалася, то ремонту доведеться приділити більше часу і сил.
2
Якщо порушилася машинна строчка по контуру пальців або великого пальця, наприклад, в місці, де відбувається з'єднання з долонній частиною рукавичок, то потрібно для початку за допомогою скальпеля або бритви акуратно розпороти порушені шви. Будьте обережні, не пораньте самі. Повністю звільніть деталі рукавичок від кінців ниток пінцетом.
3
Якщо рукавички теплі, то при ремонті їх необхідно вивернути особливим чином. Якщо мається байкова або фланелева підкладка, то потрібно розпорювати частина бокового шва. Якщо ж підкладка з трикотажного полотна або ж їх хутра, то розрізати доведеться частину підкладки. Через розріз необхідно протягнути шкіряний верх рукавички. У підсумку він повинен бути вивернутим навиворіт. Тепер можна накладати новий шов. Рукавички з теплою підкладкою, виготовлені без стрілок, не потребують розрізі підкладки. Необхідно просто розпороти старий шов приблизно на півсантиметра вище і нижче пошкодженого місця.
4
Для того щоб заново прошити рукавички, знадобляться міцні нитки. Шити потрібно тим же швом, яким вони були зшиті спочатку. Намагайтеся все робити по лінії старих проколів. Вузлики не можна ховати на виворітного стороні. Після того, як скінчиться строчка шкіряного верху, потрібно зашити підкладку, якщо вона була розрізана.
5
Якщо відбулося порушення цілісності шкіри, то необхідно накласти латки. У цій справі можна проявити свою фантазію. Можна зробити декоративні накладки. Вони повинні мати однакову форму на обох рукавичках. Пришивати латки потрібно накладним швом. Накладки можуть мати різну забарвлення. Приміром, зі світло-коричневим кольором добре поєднується темно-коричневий, з чорним - білий і сірий.