Як під'єднати магнітолу. Як поміняти пороги на ваз 21070.

Коли у вас з'явилася машина, перше про що ви подумали: "Добре було б їздити з музикою» - ось, напевно, одна з перших думок людини, у якого з'явився автомобіль. Адже і правда з музикою їздити набагато приємніше, ніж без неї. По-перше: вона піднімає настрій і не дає занудьгувати під час довгого переїзду. По-друге: багато людей в наш час не уявляють свого життя без знайомих мелодій і ритмів (зокрема це стосується молодого покоління). І нарешті в -третіх: звук, що доноситься з колонок, заглушає сторонні шуми, стуки і постукування під капотом і в інших частинах автомобіля:)
Інструкція
1
Для того щоб музика лилася з динаміків машини, потрібно всього лише поставити магнітолу . Припустимо, що автомобіль у вас не такий вже старий, тобто колодка для підключення магнітоли відповідає стандарту ISO. Якщо ж все-таки машина, так би мовити, "похилого віку" засмучуватися не варто. Потрібно всього лише самостійно замінити цю саму колодку.
2
Починайте, мабуть, з того, що на задній панелі будь магнітоли ви виявите велику кількість проводів. На перший погляд може здатися, що розібратися у всьому цьому буде дуже важко. Насправді це не так вже й складно.
3
Жовтий провід. Великий і товстий. Це провід головного харчування. Він повинен бути підключений до акумуляторної батареї (АКБ). Від неї харчується сама магнітола і її пам'ять. При відключенні цього проводу скидаються всі збережені настройки.
4
Чорний провід. Теж великий і теж товстий. Це провід маси. Також підключається до АКБ, тільки на відміну від жовтого на «-« клему. Жовтий і чорний дроти - це дроти живлення.
5
Червоний провід. Підключається, як правило, в замок запалювання, тобто туди, де при повороті ключа буде електричний струм 12 Вольт. Цей провід зроблений під західні замки запалювання, де є положення АСС-вся електрика включена, а запалювання немає.
6
Блакитний провід (іноді біло-блакитний). Він відповідає за управління сигналами для зовнішнього підсилювача та електричної антени. Якщо ж підсилювач і антена відсутні, то можна просто заізолювати провід і забути про нього.
7
Помаранчевий провід. Служить для того, щоб при включених габаритних вогнях, підсвічування магнітоли стає менш яскравою. Зроблено це для зручності, що в темний час доби підсвічування не відволікала яскравим світлом, але в теж час була видна в темряві. Підключається цей провід до габаритних вогнів.
8
Жовто-чорний провід. Служить для узгодження автокомплекта автомобільної зв'язку та магнітоли. Підключається до виходу автокомплекта. Якщо ж такий вихід відсутній, то можна знову таки заізолювати цей провід і не чіпати його. У разі якщо такий вихід є, то дуже зручно відключати звук за допомогою кнопки на приладовій панелі, наприклад, коли вам телефонують по мобільному.Теперь ви маєте повне уявлення про те, як підключити магнітолу і зможете зробити це самостійно .