Як перевести кг в метри. Як перевести провід з кг в метри.

Здавалося б, переводити кілограми в метри абсурдно, однак у ряді технічних завдань це необхідно. Для такого перекладу необхідне знання лінійної щільності або звичайної щільності матеріалу.
Вам знадобиться
  • знання лінійної щільності або щільності матеріалу
Інструкція
1
Одиниці маси переводяться в одиниці довжини за допомогою фізичної величини, званої лінійної щільністю. В системі СІ вона має розмірність кг/м. Як видно, ця величина відрізняється від звичайної щільності, що виражає масу в одиниці об'ема.Лінейная щільність застосовується для характеристики товщини ниток, дротів, тканин і.т.д., а також для характеристики балок, рейок и.т.п.
2
З визначення лінійної щільності випливає, що для перекладу маси в довжину необхідно розділити масу в кілограмах на лінійну щільність в кг/м. При цьому ми отримаємо довжину в метрах. У цій довжині і перебуватиме дана маса.
3
У тому випадку, якщо нам відома звичайна щільність з розмірністю кілограм на кубічний метр, то для обчислення довжини матеріалу, в якій міститься маса, необхідно розділити масу на щільність, а потім на площу поперечного перерізу матеріалу. Таким чином, формула для довжини буде виглядати так: l = V/S = (m/p * S), де m - маса, V - об'єм, що містить в собі масу, S - площа поперечного перерізу, p - щільність.
4
У найпростіших випадках розтин матеріалу буде мати або круглу, або прямокутну форму. Площа круглого перетину дорівнюватиме pi * (R ^ 2), де R - радіус сеченія.В випадку прямокутного перетину його площа буде дорівнює a * b, де a і b - довжини сторін сеченія.Еслі перетин має нестандартну форму, то в кожному конкретному випадку потрібно знаходити площа тієї геометричної фігури, яку представляє з себе розтин.