Як витягнути вм'ятину. Як правильно витягнути авто після аварії.

Після аварій на кузові авто нерідко залишаються вм'ятини. Тоді постає питання: «як їх позбутися?» Існує кілька способів, як витягнути вм'ятину на кузові вашого автомобіля.
Інструкція
1
Можна відправитися в автосервіс, де вам зі стовідсотковою гарантією і в кращому вигляді все виправлять.
2
Зовсім недавно з'явився хімічний спосіб витягування вм'ятин. Для цього необхідно гарненько нагрівати феном пошкоджену поверхню протягом тридцяти секунд. Потім покрити слід від аварії зрідженим діоксидом вуглецю (або попросту вуглекислим газом). Ємність з газом необхідно тримати шийкою вниз. Через кілька хвилин вм'ятина виправиться. Вам залишиться тільки протерти кузов ганчіркою.
3
Наступний спосіб - це вплив поступового нагрівання до високих температур і різкого охолодження. Тут працює один з основних законів фізики: тіла при нагріванні розширюються, а при охолодженні звужуються. Спосіб не вимагає механічного впливу на вм'ятину .
4
Також є інноваційний метод, який з'явився не так давно. Він значно економить час і вартість ремонту. Спосіб грунтується на впливі підвищеної температури та стисненого повітря в поєднанні з вакуумними присосками на пошкоджене місце. Як правило, після проходження автомобілем цієї процедури на ньому не залишається і сліду від колишньої вм'ятини.
5
Нарешті дефект можна виправити народними методами. Один з них - це метод витягування вм'ятини за допомогою монеток. Він застосовується в тих місцях, де метал особливо тонкий. Для початку потрібно зачистити пошкоджене місце. Потім до зачищеною області треба припаяти круглу, мідну або бронзову монетку, яка в свою чергу припаивается до шматка зварювального електрода. Потім плоскогубцями треба затиснути цей електрод і витягнути вм'ятину . Після цього монета видаляється шляхом нагрівання металу.