Як вставити спойлер.

Ваша машина здається вам вже не такою привабливою? Вам здається, що в зовнішньому вигляді автомобіля чогось не вистачає, можна щось додати? Хочете, щоб ваш "залізний кінь" був зухвалим, щоб стильно виглядав? Є кілька способів вирішити ці питання. Установка спойлера - один з них. Спойлер - це, як правило, пластина з пластику (склопластик, вуглепластик), яка змінює аеродинамічні властивості кузова автомобіля. На спортивні машини встановлюється для того щоб поліпшити аеродинаміку боліда, яка є однією з головних характеристик поряд з характеристиками двигуна. Дуже часто плутають спойлер з антикрилом, яке створює притискну силу за рахунок своєї форми і не дає машині злітати.
Інструкція
1
На звичайних пасажирських автомобілях спойлер ставлять для краси, щоб додати машині більш агресивний вигляд. Його встановлюють зазвичай ззаду на кузов або на дах автомобіля.
2
Спойлер необхідно ставити впритул до кузова. Неправильна установка може завдати відчутної шкоди, наприклад, може зрости витрата палива і збільшиться аеродинамічна підйомна сила.
3
Існує два способи установки спойлерів: Спойлер на опорах. Він кріпиться до кузова за допомогою болтов.Ліпкіе спойлери. Вони кріпляться до кузова за допомогою двостороннього скотчу. Другий спосіб установки значно поступається першому в якості кріплення. Липкий спойлер в один прекрасний момент може просто відвалитися. Тому установку даного типу краще не розглядати.
4
Поподробнее зупинимося на першому варіанті, спойлере на опорах.Прі самостійної установці вам знадобиться помічник, який буде підтримувати спойлер під час вимірювальних робіт і свердлінні отворів під болти. Але перш ніж свердлити ретельно зніміть всі розміри кілька разів. Інакше може вийти, що ви насверліл дірок не там, де потрібно. Подумайте, чи потрібен вам дірявий кузов?
5
Необхідно виміряти відстань між отворами на деталі, потім перенести його на автомобіль. Під час цих вимірювань вами повинен бути вже знайдений центр машини.
6
Вимірювальні роботи завершені. Приступайте до кріплення спойлера . У комплекті з ним повинні бути болти і пластини, на яких нанесена різьба під гвинти. Якщо ви добре провели вимірювання та просвердлили отвори там, де треба, то вам вже не складе особливих труднощів прикріпити болтами спойлер.
7
На болти надягають шайби, а потім вже навертаються гайки. Не слід занадто сильно затягувати кріплення, тому що пластик, з якого виготовлений спойлер може дати тріщину.