Як замовити iPhone з Америки. дізнатися стільниковий за прізвищем.

Ні для кого не секрет, що багато телефони при купівлі за кордоном дозволяють заощадити значні суми грошей. У випадку з Apple Iphone, різниця досить значна - при замовленні телефону в США, ви можете купити його за ціною, яка значно нижче цін у офіційних дилерів. Замовити Apple Iphone з США нескладно, ви можете використовувати один з декількох простих способів.
Інструкція
1
В першу чергу, вивчіть американський аукціон ebay.com. Виявіть ту ціну, яка є нормальною за товар даного виду. Купуючи Apple Iphone за дуже низькою ціною, ви ризикуєте нарватися на підробку. Звертайте увагу на репутацію продавців, що продають цікавить вас і запам'ятовуйте їх імена. Уникайте нечіткого опису, товару, вже був у вжитку, а також товарів, які недостатньо точно описані. Шукайте тільки товари з повним описом, з високою репутацією продавця, а також з повним і чітким описом.
2
Використовуйте сервіс посередників для покупок товарів в США. Їхні послуги обійдуться вам в десять-двадцять відсотків від вартості товару. Знайдіть їх, використовуючи пошукової сервіс google. Ці посередники нададуть вам адресу на території США, забезпечивши подальшу доставку по потрібному вам адресою. Справа в тому, що деякі продавці, що розміщують свої товари на аукціоні ebay, працюють тільки з тими покупцями, які знаходяться на території США.
3
Якщо цей механізм дуже складний для вас, ви можете скористатися послугами російськомовних сервісів доступу до аукціону ebay.com. Реєструйтеся і замовляйте товари з цих аукціонів, звертаючи увагу на рекомендації, викладені в кроці №1. Пам'ятайте, що з ким би ви не працювали - з посередником, сервісом або продавцем, завжди необхідно перевіряти репутацію, інакше ви ризикуєте просто втратити свої гроші.
Зверніть увагу
iPhone з якою версією модему варто купувати в Америці? - Офіційному анлок iPhone піддаються будь-які версії модемів (у тому числі з модемами 04.11.08 - 04.12.01 для iPhone 4), тому при покупці iPhone з Америки не варто звертати уваги на версію прошивки модему, найголовніше, щоб iPhone був залочений на AT & T .
Корисна порада
Поставивши собі за мету купити собі iPhone, сьогодні можна вибирати з безлічі пропонованих варіантів. Відразу ж варто обумовити, що є сенс замовити iPhone з Америки, а не з європейських країн. Як відомо, ціни на техніку і високотехнологічні прилади в США все ж дещо відрізняються від європейських, причому в більш вигідну для покупця сторону.