Як промити інжектор ваз.

Промивка інжектора необхідна для очищення паливних форсунок від смолистих відкладень, що з'являються через якість палива, яке заливається в бензобаки в нашій країні. Через забруднення інжектора відбувається утруднений пуск, підвищена витрата палива, втрата потужності автомобіля.
Інструкція
1
Промивання інжектора можна зробити в авто майстерні. А можна самому, що дозволить заощадити ваші кошти. Купуйте промивну рідину, комплект нових свічок, спринцовку. Ще знайдіть собі помічника, функції якого будуть полягати в тому, щоб натискати на педаль акселератора і підтримувати потрібні обороти мотора.
2
Візьміть 1,5-2 літра бензину, який зазвичай заливаєте в паливний бак, змішайте його з промивної рідиною. Відкрийте капот і знайдіть шланг, що йде від вакуумного підсилювача гальм на впускний колектор. Від'єднайте гумову трубочку-перехідник. За допомогою спринцівки налийте в неї суміш бензину і промивної рідини. Тепер чекайте близько 20 хвилин, щоб всі внутрішні нарости відійшли.
3
Посадіть помічника за кермо і заведіть двигун автомобіля. Нехай він натисне на педаль акселератора і утримує її, так як двигун не зможе тримати обороти самостійно з причини отсоединенной трубки. Найскладнішим етапом є впорскування суміші. Через високого тиску в трубці спринцовку може затягнути всередину. Акуратно натисніть на неї, і рідина сама потрапить всередину трубочки.
4
Не звертайте увагу на різні звуки, що доносяться з глушника. З нього також можуть летіти чорні шматки, і вириватися клуби білого диму - це все відноситься до автомобілів, що експлуатуються в Росії більше 3 років, у яких жодного разу не проводилася подібна прочищення.
5
Чи не вливайте відразу всю промивальну суміш, робіть це невеликими порціями - так все промиється ретельніше. Після того, як суміш закінчилася, заглушите двигун і дайте йому охолонути. Пізніше викрутити старі свічки, які прийшли у непридатність, встановіть новий комплект. Протріть робоче місце двигуна сухою ганчіркою і закрийте капот.
Для початку вам потрібно усвідомити, для чого потрібно промивати форсунки . Перебої в роботі двигуна на холостому ходу, галасливість, втрата потужності, підвищена витрата палива, невпевнений пуск двигуна - все це може бути наслідком поганої роботи форсунок. А працювати погано вони починають через неякісного палива і відсутність догляду за двигуном.
Інструкція
1
Основна причина поганої роботи форсунок - відкладення різних сполук бензину в зоні запірного пристрою. Проблеми з двигуном ви можете отримати навіть після 30000 км. І для всіх випливають проблем потрібно періодично промивати форсунки .
2
Найкращий спосіб промити форсунки - це звернеться до професіоналів в спеціалізований сервіс, де є все необхідне обладнання. Але є способи, при яких ви й самі можете їх прочистити.
3
Перший спосіб: найдоступніший і простий, що і привертає автовласників. Суть його в тому, що в бензобак заливається очищувач. На цій суміші автомобіль повинен проїздити деякий час. Це дасть деякі позитивні результати, але тільки в тих випадках, якщо очищувач хороший, а форсунки тільки-тільки почали забруднюватися.
4
Другий спосіб. Ваш двигун підключений до стенду - баку з очищувачем і працює в такому режимі близько години. Цей спосіб набагато краще, оскільки бак і фільтр будуть чистими, але немає можливості перевірити - прочистили чи все форсунки .
5
Третій спосіб. Ви можете прочистити форсунки за допомогою ультразвуку. При цьому способі форсунку вам слід демонтувати і впливати ультразвуком на неї в спеціальній ванні. Потім форсунка промивається і перевіряється. Але при багаторазовій чищенні ультразвуком ізоляція втрачає свої властивості, і витки можуть замкнути. Чистку ультразвуком не можна робити більше 2-х разів.
6
Висновки робіть самі: процедура промивання форсунок приносить позитивний ефект. У автомобіля збільшиться максимальна швидкість і зменшиться шум. Пуск двигуна також повинна покращитися. Тим самим, профілактика необхідна і в рази краще дорогого ремонту двигуна.