Як врахувати новорічні подарунки.

Напередодні Нового року однією з головних статей святкових розтрат є покупка новорічних подарунків для дітей, близьких, рідних, колег. Тут важливо нікого не забути і вкластися у запланований бюджет. Для того щоб новорічні свята не перетворилися на бенкет з приводу вашого банкрутства, а близькі не відчували себе далекими родичами, необхідно пам'ятати про правила креативної економії.
Вам знадобиться
  • Аркуш паперу, олівець, картон, блискітки, стрічки, тасьма, намиста, стрази, ялинові гілки, кольорові олівці, костюм Діда Мороза і Снігуроньки.
Інструкція
1
Сплануйте свої покупки заздалегідь. Аркуш паперу розділіть на дві половини: ліворуч напишіть ім'я (прізвище, прізвисько) близької людини, а праворуч вкажіть кілька варіантів подарунків для нього. Потім, виберіть самий потрібний і найприємніший. При купівлі подарунків ні в якому разі не відхилятися від вказівок у вашому списку. Це вбереже ваш гаманець від непотрібних витрат і порадувати всіх близьких.
2
Визначтеся, кому від вас дістанеться новорічний подарунок. Купуйте новорічні подарунки тільки дійсно близьким і рідним людям. Знайомі швидше збентежаться вашому подарунку: вони напевно нічого вам не приготували. SMS-поздоровлення у новорічну ніч відмінний подарунок для товаришів і хороших знайомих: і порадують, і не розорять.
3
Купуйте подарунки задовго до «новорічних розпродажів». Подарунки, куплені завчасно, не тільки заощадять ваші кошти, а й позбавлять від передноворічного стресу, коли часу мало, а купити потрібно ще багато чого.
4
Зробіть святкові листівки самостійно. За допомогою картону, стрічок, тасьми, бус, стразів, ялинових гілочок і інших підручних матеріалів можна зробити унікальні листівки до Нового року. Щоб ваша листівка подарувала захват і захоплення, робіть її для конкретної людини. Наприклад, якщо ваш друг захоплюється ремонтом авто, приклейте до листівки гайку, кулінар посміхнеться, побачивши кілька макаронів на листівці і т.д.
5
Заощаджуйте на Діда Мороза та Снігуроньку. Щоб не витрачатися на професійних акторів на вашому новорічному святі, перетворитеся ненадовго в казкових персонажів самі. Діти навряд чи впізнають у дідуся з червоним носом улюбленого тата, а колеги посміються з начальника відділу продажів в ролі Снігуроньки.
Зверніть увагу
Якщо вам навіть завдяки вищевикладеним крокам все ж не вдалося вкластися в новорічний бюджет - скооперуйтеся: подарунок шефу купіть спільно з колегами, одному - з друзями і близькими.
Корисна порада
Щоб весело зустріти Новий рік без шкоди для гаманця, пам'ятайте головне правило: у Новий рік всі без винятку очікують казку, а не дорогих подарунків. Краще як слід продумати розваги: яскраві враження обійдуться вам набагато дешевше, та й запам'ятаються надовго.
Протягом усього року зазвичай з'являються ідеї про те, які подарунки можна зробити на Новий рік тій чи іншій людині. Але в грудневі дні, коли передсвяткова суєта повністю опановує вашим часом, вже не залишається ні сил, ні фантазії, ні коштів на це потрібне заняття. І нерідко замість радості придбань доводиться відчувати стрес і втому. Цього можна легко уникнути.
Інструкція
1
При виборі новорічного подарунка виходите з вашого бюджету. Ніде не сказано, що хороший подарунок на Новий рік - це неодмінно дорогий подарунок. Заздалегідь продумайте суму (максимальну, мінімальну), яку ви можете витратити на подарунки.
2
Складіть список людей, кому ви припускаєте подарувати подарунки, розподіліть їх за категоріями - члени сім'ї, друзі, колеги і т.д. Ви спілкуєтеся з ними практично кожен день, а це дозволить заздалегідь дізнатися про їх переваги.
3
Визначтеся з характером подарунка. Більшість подарунків можна зробити в одній серії. Наприклад, різноманітні свічки з підсвічниками, або набори для ванн, фотоальбоми або рамки для фотографій. Традиційно, новорічний подарунок пов'язують із зимовим сезоном. Але він також повинен нести в собі тепло, вашу увагу і турботу, особливо для близьких людей.
4
Звертайте увагу на захоплення, хобі тих, для кого ви робите свої надбання. Не допускайте, щоб куплена вами річ була марна і нефункціональна. Не варто, наприклад, купувати людині абсолютно неспортивний якесь лижне спорядження, або родичу-студенту щось з кухонного начиння. Подарунки повинні бути доречними і практичними. Якщо ви вирішите придбати щось з одягу, обов'язково справьтесь про переваги в кольорах, матеріалі, фасон. І ще, вибір одягу вельми клопітка справа, навіть якщо робиш це для самого себе. Тому такі покупки краще робити тільки дуже близьким людям.
5
А ось при купівлі подарунків для дітей забудьте про практичність. Навпаки, створіть в цей день їм свято чарівництва з різноманітних, яскравих незвичайних, нетривіальних подарунків. Ними можуть бути ті речі, про які вони мріяли протягом усього року: величезна лялька, ковзани, велосипед, CD-плеєр, різні комп'ютерні ігри, приставки. Актуальними завжди залишаються книги, ляльки, машини.
6
Кожен подарунок на будь-яку подію робиться для того, щоб подарувати радість ближньому. Тому думайте про цю людину, коли будете купувати ту чи іншу річ. І обов'язково згадайте цей момент при врученні вашого подарунка. Нехай кожен ваш дар стане символом всього того, що несе це свято - радості, надії і щастя.