Як відмити двигун.

Мити потрібно навіть справний двигун , у якого не спостерігається патьоків масла. У чистого двигуна менше схильність до перегріву, його приємніше і зручніше обслуговувати, також чистий "движок" менш пожежонебезпечних.
Інструкція
1
Мийки високого тиску використовуйте тільки в крайньому випадку. Струмінь таких апаратів робить дірки в утеплювачі на капоті, збиває всі наклейки з потрібною інформацією, і навіть фарбу на деяких деталях. Вода потрапляє всередину роз'ємів, де після починає виникати корозія. Тому, якщо немає ніяких гарантій в тому, що після такої мийки все буде в порядку з двигуном, то краще відмовтеся від цієї процедури.
2
Зніміть акумулятор і закрийте всі електроприлади поліетиленом. Обприскайте холодний двигун спеціальним складом в аерозольній упаковці, зачекайте кілька хвилин. Потім потріть найбільш забруднені і важкодоступні ділянки ганчіркою або кистю. Змийте це все слабким струменем води. В якості миючого засобу можете використовувати і пральний порошок, але будьте особливо акуратними при його змиванні - залишки можуть посилити корозію. Не забудьте остудити двигун , інакше можете нанести йому непоправної шкоди.
3
Після закінчення миття обполосніть двигун ще раз чистою водою. Поставте машину під сонячні промені і відкрийте капот. Якщо потрібно прискорити процес сушки, то можете використовувати стиснене повітря. Однак пам'ятайте, що повітря може загнати краплі води в непотрібні місця. Тоді сушінні доведеться піддати багато вузлів, а деякі навіть міняти. Тому краще довіритися природному процесу сушіння. Після повного висихання мотора встановіть і підключіть акумулятор.
4
Мийте двигун два рази на рік: навесні та восени. Обумовлено це тим, що після зими двигун містить велику кількість різних речовин, які викликають корозію. Чи не мийте двигун в розібраному стані на підлозі, причина криється в частому попаданні води в циліндри і свічки.