Як зробити обігрівач.

Зима - це така пора року, коли погода підрозділяється на дві категорії. Перша категорія - це коли холодно, а друга категорія - це коли дуже холодно. Опалення приміщення взимку грає не маловажну роль і для створення гарної погоди в приміщенні існують різні способи. Один з цих способів, називається «електричний обігрівач ».
Вам знадобиться
  • Паперово-шаруватий пластик, графіт, епоксидний клей, регулятор напруги, спіраль від плитки, цегла.
Інструкція
1
Візьміть аркуш паперово-шаруватого пластику. Виріжте з нього два однакових квадрата, площею в один квадратний метр.
2
Далі, візьміть шматок графіту і подрібніть його в порошок. Потім, змішайте графітовий порошок з епоксидним клеєм, суміш повинна бути густою, і намажте цією сумішшю один лист. Точніше не просто намажте, а нанесіть на ньому малюнок змієподібній форми. До кінців змійовика приклейте мідні висновки для кріплення проводів.
3
Після того, як суміш графіту з епоксидним клеєм висохне, накладіть другий лист. Графітовий провідник повинен бути між листами, листи повинні бути надійно прикріплені один до одного.
4
До мідним висновками приєднаєте дроти і підключіть їх до мережі, через регулятор напруги. Суміш епоксидної смоли з графітом буде провідником електричного струму із значним опором. Регулятором можна буде міняти струм у провіднику, а значить і температуру нагрівання.
5
Ще є більш простий, але більш пожежонебезпечний електронагрівач. Візьміть спіраль від будь-якого нагрівального елементу, припустимо від електричної плитки і намотайте її на звичайний цегла. Ця цегла поставте в яку або ємність (бажано не металеву) заповнену піском. Потім підключіть до спіралі дроту і включіть їх у мережу, бажано через регулятор напруги.
Зверніть увагу
Не залишайте без нагляду включений обігрівач.
Корисна порада
Як джерело графіту можна використовувати «вставки» з тролейбусних черевиків, їх можна знайти на кінцевих зупинках тролейбусів, водії їх часто міняють.