Як збирати кухонні меблі. зібрати кухонні меблі своїми руками.

Самостійна збірка кухонних меблів - досить непроста справа, що вимагає певних навичок в роботі з меблями . Зазвичай її виконання довіряється професіоналам, але в деяких випадках доводиться робити це самостійно.
Вам знадобиться
  • Комплект кухонних меблів, мийка, кухонний змішувач, шуруповерт з битою, перфоратор з побідитовим свердлом, шурупи, рівень, лобзик з пилою зубом вниз, монтажний пістолет з силіконовим герметиком.
Інструкція
1
Прикрутите ніжки до тих шафках, які повинні стояти на підлозі і встановіть їх уздовж стіни на те місце, де вони будуть стояти, на відстані 10 см від стіни кухні. Обертаючи регульовані ніжки, виставите шафи строго по рівню. В корпусі шафи під мийку при необхідності зробіть отвори під водопровідні труби. Накрийте шафи стільницею. Вона повинна прилягати заднім своїм краєм до стіни, а передній край стільниці повинен виходити за край шаф на 4 см. Виставивши шафки таким чином, щоб стільниця лежала на них саме так, акуратно зніміть стільницю. Скріпіть між собою шафи, що стоять на підлозі, зсередини за допомогою шурупів (4 шурупа на шафку). Усередині шафи під мийку прикріпіть куточки для кріплення стільниці. У верхніх перегородках шаф просвердлите отвори для кріплення стільниці (4 на шафу). Накрийте стільницею шафки і прикрутіть її зсередини шурупами. Якщо стільниця складова (окремо стоїть плита, кутова кухня і т.д.), то прикрутите на стільницю Г-подібні і Т-образні алюмінієві планки в місцях стиків.
2
Прикріпіть до стіни панелі, якщо вони входять в комплект кухні, попередньо зробивши отвори під розетки і дроти. Використовуючи рівень, повісьте верхні шафки таким чином, щоб їх нижній край стояв на стіновий панелі або кахельної плитці, а задня стінка шафок щільно прилягала до стіни.
3
Навісьте дверцята на верхні і нижні шафки, попередньо прикрутивши до фасадів петлі. Якщо в комплект входять висувні шафки, вставте їх і прикріпіть до них фасади. Можна також встановити на місце полиці і ручки.
4
Виріжте отвір у стільниці під мийку з урахуванням того, що між миттям і задньою стінкою повинен поміститися плінтус. Для цього намітьте контур отвору під мийку маркером і зробіть на ньому отвір під пилку лобзика. Прикріпіть до мийки змішувач, попередньо ввернувши в нього гнучкі шланги підведення води. На мийці заклацніть кріплення, наклейте ущільнювач, злегка відступивши від краю. Заповніть відстань між ущільнювачем і краєм мийки силіконовим герметиком і встановіть мийку зі змішувачем на місце. Зсередини шафи прикріпіть мийку до стільниці. Приберіть залишки силікону зі стільниці.
5
Встановіть пластиковий куточок для плінтуса на стільниці, використовуючи силікон і шурупи. Заклацніть в нього плінтус. До планці цоколя прикріпіть кріплення для його установки на ніжки шаф і заклацніть цоколь.
Зверніть увагу
В місцях стиків стільниці з мийкою Т-подібна планка садиться на силікон і на шурупи щоб уникнути пошкодження стільниці від вологи. При використанні шурупів під час складання шаф стежте за відповідністю їх розмірів розмірам стінок шаф.
Корисна порада
Перед установкою кухонних меблів звільніть повністю кухонний простір. В ідеалі, перед роботою кухня повинна бути абсолютно порожній, все оздоблювальні роботи, в разі попереднього ремонту, повинні бути завершені, а вся електропроводка виведена назовні. На місці мийки має бути отвір для зливу води з гумовим ущільнювачем і дві труби з кранами. Якщо планується установка в кухні пральної або посудомийної машини, то на трубах повинні бути додаткові крани.