Як відзначити корпоратив.

Корпоративне захід або, простіше кажучи, корпоратив проводиться зазвичай для того, щоб згуртувати колектив в обстановці неформального спілкування. Для керівників колективу корпоратив дає можливість краще пізнати своїх співробітників, оцінити їх готовність до міжособистісного спілкування. При цьому неправильно організований і непродуманий корпоративний вечір може призвести до взаємного невдоволення і колотнечі в колективі.
Інструкція
1
Психологи радять не приходити на корпоратив в тому одязі, в якій товариші по службі бачать вас кожен день, для того, щоб не перетворювати його в повсякденне робочу зустріч.
2
Не забувайте дотримуватися субординації. Хоча в більшості випадків і відбувається зближення начальства з колективом, але, тим не менш, переступати межі не слід ні підлеглим, ні керівникам. Незайвим буде нагадати про те, що корпоратив проходить, а робота триває, тому не варто зловживати алкогольними напоями, щоб не нашкодити своїй репутації.
3
Необхідно сказати і про організацію корпоративного заходу. Місцем проведення може бути вибраний як офіс, так і будь-яке інше місце поза роботою. Після того, як це питання вирішене, необхідно визначити програму проведення корпоративу, його загальну концепцію. Тематика і форма проведення будуть визначатися стилем компанії, креативністю колективу, його особливостями і складом.
4
Потім починається заключна стадія - підготовка наміченого заходу. На цьому етапі необхідно вирішити технічні та організаційні питання. Захід в цілому не повинно пускатися на самоплив, необхідно заздалегідь планувати всі дрібниці, починаючи від оформлення і закінчуючи сценарієм. Важливо врахувати, наскільки активно будуть включені співробітники компанії в розважальну програму. Це може бути інтерактивний свято з безпосередньою участю кожного співробітника або захід, в якому велика частина колективу залишиться глядачами.
Зверніть увагу
Існує стереотип, за яким корпоратив - це завжди застілля, приурочене до якогось свята, але насправді це не зовсім так. Форма проведення корпоративу повинна прямо залежати від тих завдань, які ставляться перед його проведенням. Зазвичай це може бути або спосіб заохочення колективу, або можливість обговорити проблеми, що виникають не кулуарно, а в процесі дружнього спілкування.
Корисна порада
Якщо ви не впевнені у своїх силах, то краще звернутися за допомогою до професійних організаторам свят, так як кожен корпоратив - це обличчя компанії.