Як намалювати трактор.

Малюнки транспортних засобів залишають у глядача відчуття динаміки незалежно від того, рухається автомобіль на малюнку або знаходиться в статичному стані. А хто ж не мріяв створити на папері футуристичне авто або якесь ноу-хау? Спробуйте відтворити на папері автомобіль самі і ці емоції стануть вам ще ближче і зрозуміліше.
Інструкція
1
Щоб не загрузнути в мріях, почнемо урок малювання з зображення трактора . Освоївши цю техніку, ви зможете з легкістю малювати будь-який автомобіль. Малювати трактор почніть з головного - його кузова. Намалюйте прямокутник. Його довжина буде відповідати довжині вашого трактора . Проведіть вертикальну лінію по центру фігури. Ви відокремили кабіну від носа. Праворуч намалюйте прямокутник, який стане верхньою частиною кабіни трактора .
2
Переходьте до коліс. Центральної направляючої для коліс буде нижня сторона вашого прямокутника. Заднє колесо, в зоні кабіни буде більше, ніж переднє. Його радіус буде трохи менше, ніж вертикальний центр основи. Намалюйте коло. Друге колесо, меншого радіуса, розташуйте в другій половині основи. Його розміри повинні бути мінімум в два рази менше заднього колеса.
3
Переходьте до верхньої частини трактора . Намалюйте косу лінію від лівого верхнього кута прямокутника, який виконує роль кабіни. Кут нахилу буде слабким, пара градусів, для пом'якшення прямих кутів конструкції. Проведіть дугу над заднім колесом, зробивши для нього арку. У частині намалюйте трапецію з більшою підставою, позначивши зону вікна. Позначте окантовку карнизів і позначте тіло двері, скоригувавши клин між вертикальною лінією основи і косою.
4
Півдороги пройдено. Переходьте до округлення кутів і скосу деталей трактора . Вставте декор, наприклад, грати радіатора, відокремте гуму на колесах від дисків, підмалюйте в кабіні крісло і кермо. Вирівняйте дуги над обома колесами і залиште невеликий природний зазор, щоб гума не підходила впритул до корпусу.
5
За такою методикою ви можете малювати трактор з різних ракурсів. Не забувайте розставляти правильні вертикальні і горизонтальні акценти - напрямні. І не забувайте: сім разів відміряй, один відріж. Не бійтеся перемальовувати неякісні деталі, і тоді ваш малюнок буде найкращим!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AeonxB3JLcI
Зверніть увагу
Будемо вчиться як малювати трактор поетапно. Але для початку розповім кілька способів незвичайного використання цього пристрою Може бути, ви знаєте ще якісь способи незвичайного використання трактора? Якщо так, напишіть про це в коментарях. А я перейду до суті справи. Як намалювати трактор олівцем поетапно.
Корисна порада
Намалювати трактор можна дуже просто, навіть якщо ви не маєте досвіду в малюванні, то зрозумілі етапи роботи значно спростять весь процес. А ось теж дуже простий трактор-комбайн: Цей трактор вже складніше, але і виглядає реалістичніше: Дивно, чому все трактора, на схемах, зеленого кольору. Ви можете розфарбувати його будь-яким кольором, який найбільше подобається.